Saba

Saba
Nimi:Saba
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanu
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juuni 2016. Sabal on nüüd oma kodu :)

MINA OLEN SABA. KAS JUST SINA VÕIKSID OLLA PÄRIS MINU INIMENE?
Nii tuvustaks ennast üliviisakas ja kombekas Saba, kui ta inimkeeli rääkida oskaks. See imeilus noor kassike sai oma nime tänu oma erilisele välimusele - lumivalge kass musta triibulise sabaga, nagu teiselt kassilt laenatud. 

Saba on pea 2 aastane kiisupoiss, kes on oma lühikese elu jooksul juba mitme hoiukodu ja kassitoa vahel loksunud. Seega inimene on natuke arusaamatu ja veidi hirmus loom, kuid Saba on ääretult uudishimulik ja hea toit ning mänguhiired aitavad alati ta südame võita. Sabal oleks vaja rahulikku kodu kus ta ei peaks hirmust diivani alla peitu pugema vaid saaks julgelt teise kassiga koos mängida. Nimelt, Saba ARMASTAB teisi kassi üle kõige! Kui armastus inimese vastu vajab veel natuke tööd ja pikki paisessioone, siis teised kassid toovad Sabas välja parima - küll ta käib neil järel, kuristab jutukalt, viskab end nende eest pikali ja demonstreerib kui armas ta on. Äkitselt on Saba argus kadunud ja tema pehme loomus ja mängulisus saavad võitu. 

Talle meeldib lõua alt sügamine, nüüd juba naudib ka paitamist ja nurrumootori nupp on täiesti üles leitud. Toidu suhtes pole Saba kunagi valiv olnud, liivakastiga ollakse head sõbrad esimesest korrast, kratsipuu on ainus koht küünte teritamiseks ja teiste kassidega koos süües näitab Saba etiketti – viisakalt tõmbab käpaga krõbinaid kausist välja, sööb ära ja siis tõmbab uuesti.