Saffron

Saffron
Nimi:Saffron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ORANZIPÄINE SAFFRON UNISTAB ISIKLIKUST PESAST

Saffroni kasukas on mõnusalt punakas ja natukese valgega nagu tema nimigi vihjab ning ta saabus Pesaleidjasse 19.05.2022. Saffronil on ka imekaunis valge kaselehekene ninal. Saffron armastab vaadelda linde ja mööduvaid koduloomi aknal ning ta pikutab hea meelega teiste kiisude kaisus. Temast vist kombekamat kassi ei leia kassitoas. Tervitab õrna nuusutusega toakaaslasi, annab teed ja hea meelega ka kaisutab kassitornis mõne semuga. Saffron on oma vabatahtliku totaalselt ära võlunud ning ühiselt loetakse luuletusi, sest Saffronil paistab olevat poeedihing. Saffron igatseks kodu, kus saaks aknast imetleda lähemalt elu ning seda siis mõnikord isegi pikemaks sonetiks luua.

Saffroni süda veel väriseb, kui tema vabatahtlik talle läheneb, kuid ta kogub alati julgust ning hirmust hoolimata maitseb pasteeti ja muud maitsvat maiust. Nii on Saffronile juba paaril korral ka paisid õnnestunud teha ilma, et ta peitu poeks. See imelise preeriapunase kasukaga kassipoiss vajab usalduse võitmiseks ja oma hirmust ülesaamiseks veel veidi aega, kuid esimesed sammud on ta juba selles suunas teinud. Ja vabatahtliku kõhutunne kõneleb, et sõprus inimesega ei ole enam kaugel, eriti kui ta saaks oma teekonda jätkata kodus. Miks ka mitte perega, kus on juba ees mõni teine sõbralik kassike, sest teiste kassidega saab Saffron hästi läbi.

Saffron ootab teid Pesaleidja kassitoas kratsikatel, kui soovite temaga tutvuda ja sõbruneda.

Saffron on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed.

Kui oled kindel, et soovid ja suudad pakkuda Saffronile aega ja mõistmist kohanemiseks, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Sinuga peagi ühendust.