Säm

Säm
Nimi:Säm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME SÄM OTSIB MÕNUSAT PESAPAIKA

 

Säm on hinnanguliselt 2017. aasta suvel sündinud kaunis, punase ja valge kasukaga kassipoiss. Pesaleidjasse jõudis ta 2020. aasta juunis.

 

Säm on vaikne, Säm on rahulik, Säm on paimaias - Säm on lausa ideaalne kiisupoiss keda endale soovida. Paitamissessioone ootab ta vaikselt ja vahel silitab end sulle jalgade pihtagi. Sämile meeldivad paid, kuid eelistatult need kõige pehmemad ja soojemad. Lisaks on Säm ka konservisõber ja mõnest heast maiustusest samuti ära ei ütle.

 

Kuid Sämil on mure..

 

Olles kodu oodanud juba pea 3 pikka aastat, pole ta kellelegi silma jäänud nõnda palju, et teda oma koju kaasa kutsuda. Küll uhkeldab on pehme ilusa kasukaga, mis kõtu alt veidi lokkigi läinud, siis nühib ennast su jalgade ümber ja viimaks nillib Sind enda poole oma pilkupüüdvate rohekas-pruunide silmadega. Säm sooviks väga koju, kus oleks palju kaisuaegu ja kui usaldus on 100% kindlustatud, siis on lubanud ta ka lausa sülekiisuks hakata.

 

Kui arvad, et Säm vääriks ometi isiklikku kodupaika, siis kliki nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ning tule vii imeilus Säm päriskoju.