Säm

Säm
Nimi:Säm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ILUS SÄM VAJAB JUST SIND, ET ÕPPIDA INIMESI USALDAMA!

 

Säm on hinnanguliselt 2017. aasta suvel sündinud kaunis, punase ja valge kasukaga kassipoiss. Pesaleidjasse jõudis ta 2020. aasta juunis.

 

Säm on armas, kuid mega hirmul. Seetõttu vajab ta kedagi, kes õpetaks teda usaldama. Kui sa otsid sõbralikku sülle pugejat, siis Säm ei ole sulle. Ta ei jookse sind jalust, kui tuppa sisened. Ta ei nurru sulle mesimagusalt kõrva, kui pikali viskad. Ka ei roni Säm sulle kukile, et oma pead vastu sinu pead müksata. Selle asemel ronib ta aknaraami peale või kapi otsa ning piilub sind vaikselt sealt. Ta eelistab jääda tagaplaanile. Vaadates ta hirmu tundub, et elu pole teda tänaval kõige paremini kohelnud. 

 

Tegelikult ma mõistan teda täielikult, sest mulle endale ei meeldi ka võõrastele ilma veenva põhjuseta pugeda. Niisiis laseb see mõnusalt karvane kutt jalga kohe, kui sa talle liigset tähelepanu pöörama hakkad. Säm sobib ideaalselt kellelegi, kes tahab rahulikult sõprust sobitada. Ei ole ta alguses tüütu kleepekas ega pükste karvaseks siilija. Saate rahus üksteist mõistma hakata ja siis, sõltuvalt omavaheliste läbirääkimiste tulemusest võib ta ehk tulevikus selleks saada, garantiid küll anda ei ole võimalik... aga selleks ajaks olete ilmselt üksteisega juba nii harjunud, et karvase lisasoojustusega püksid ehk enam ei häirigi!

 

Kui just sina eelistad pigem iseseisvat kassi, siis vajuta siin samas nupule “Soovin seda loomakest” ning tule vii imeilus Säm päriskoju.