Sandra

Sandra
Nimi:Sandra
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SIIDITRIIBIK SANDRA!

Olen kass nagu iga teine, pealekauba veel triibik - äravahetamiseni sarnane kõigi minusugustega. Kui sa soovid mind eristada, siis tunnen uhkust enda lumivalge krae üle ning olen ka pisike piraat. Üks mu silm töötab suurepäraselt ja teine on väikse iluveaga, kuid see teebki mind eriliseks. 

Olen leitud tänavalt, kohalike inimeste poolt toidetud, toonud ilmale ilmselt mitu juhupesakonda… nii ma kulgesin suvest talveni ja talvest suveni. Päevani mil tõmbas mind imeline kalalõhn ühes imelikus puuris. Sealt edasi oli aga kõik minu jaoks uus.

Varjupaigas veedetud kahe aasta jooksul olen jäänud silma enda malbe iseloomu poolest. Olen ka hakanud paisid armastama- kui keegi juba paikätt annab, siis võtan kõik paid vastu. Tänu minu rahulikule olekule võib tunduda, et oleme juba vanad sõbrad, sest inimest ma ei pelga. Kes ei tahaks siis endale veel üht parimat sõpra?

Hoiukodus räägitakse, et oskan kasutada juba liivakasti, öösel küll veidi nutan, aga usun, et ka see läheb mööda. Ilmselt süda soovib üle kõige ikkagi oma kodu, kus mulle antakse uus võimalus ja turvatunne. Kusjuures ma ei karda koera ega pööra suurt tähelepanu ka teistele loomadele. 

Uude koju kolides olen vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud, kõik võimalikud kuurid läbinud ning usun ja loodan, et saan olla just SULLE parim sõber. Mina igatahes juba ootan!

Kui soovid enda koju sellist triibupiraati, vajuta palun nuppu 'Soovin seda loomakest' ja kutsume sind esimesel võimalusel Sandrale külla!