Sandra

Sandra
Nimi:Sandra
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

SIIDITRIIBIK SANDRA

Olen kass nagu iga teine, pealekauba veel triibik - äravahetamiseni sarnane kõigi minusugustega. Kui sa soovid mind eristada, siis tunnen uhkust enda lumivalge krae üle ning olen ka pisike piraat. Mind teeb eriliseks mu silm, ma isegi ei mäleta, mis mure mul sellega oli, aga peale seda näen ma kullipilguna hästi vaid ühest silmast.

Olen leitud tänavalt, kohalike inimeste poolt toidetud, toonud ilmale ilmselt mitu juhupesakonda… nii ma kulgesin suvest talveni ja talvest suveni. Päevani mil tõmbas mind imeline kalalõhn ühes imelikus puuris. Sealt edasi oli aga kõik minu jaoks uus.

Soe kodu, toit, liivakast, pehme ase, teised loomad, inimesed. Ma tegin näo, et ma ei karda, aga tegelikult olin veidi ikka kohkunud. 

Avastasin, et pai on nii hea, lausa unustamatult - tõsi, esimene kord äsasin käpaga, aga sain kiirelt andeks, sest paisid aina tuli ja tuli. Ma siiski tunnen, et soovin veel peidus olla, aga kui mulle tuttavaks saanud konservilõhna tunnen, siis tulen peidust vaikselt välja. 

Hoiukodus räägitakse, et oskan kasutada juba liivakasti, öösel küll veidi nutan, aga usun, et ka see läheb mööda. Ilmselt süda soovib üle kõige ikkagi oma kodu, kus mulle antakse uus võimalus ja turvatunne. Kusjuures ma ei karda koera ega pööra suurt tähelepanu ka teistele loomadele.

Uude koju kolides olen vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud, kõik võimalikud kuurid läbinud ning usun ja loodan, et saan olla just SULLE imeline tulevane kaaslane.

Kui soovid enda koju sellist triibupiraati, vajuta palun nuppu 'Soovin seda loomakest' ja kutsume sind esimesel võimalusel Sandrale külla!