sära

sära
Nimi:sära
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÄRA OTSIB OMA INIMEST

Imeilus Sära on sündinud 2019 aasta jaanuaris. Pesaleidjasse sattus ta selle aasta septembris Loksalt. Me ei tea, millist elu see kiisuke enne Pesaleidjasse jõudmist elas, kuid õnneks pole ta kaotanud usaldust inimeste vastu. Tegu on üsna noore kassiga, kes sooviks oma igaveses päriskodus veel pikki aastaid nurru lüüa ning pereliikmetele rõõmu valmistada. Ja pealegi – kõigil kuluks ju ellu rohkem Sära!

Nagu nimigi vihjab, on Säral kaunis kolmevärviline kasukas, mis päikesevalguse käes lausa säravana tundub. Isegi kiisu nina ei ole ühevärviline, hoolikalt vaadates on näha, et seal on nii musta kui roosat. Seda kaunist värvidemängu täiendavad tema imekaunid rohelised silmad, mis sulle uudishimulikult otsa vaatavad. No vaadake vaid, kui kaunis see kassike on! Kiisu on aktiivne suhtleja, ta naudib inimeste seltskonda ning lähedust. Kõige meeldivamad on muidugi kõrva tagant ning lõua alt sügamised ja pikad paid. Sära on ka väga mänguhimuline – ta ei ütle kunagi ära palli tagaajamisest või mänguhiire püüdmisest. Kiisu võib vahel end ka üsna häälekalt väljendada – võite päris kindlad olla, et tühi toidukauss teil märkamata ei jää. Kuna Sära ei soovi tähelepanu ega paisid teiste kassidega jagada, sobiks ta pigem koju, kus ta saaks olla ainuke kiisu.

Kui leiad, et Sära võiks olla sinu pereliige ning soovid talle armastavat kodu pakkuda, täida Pesaleidja ankeet. Seejärel võtavad vabatahtlikud sinuga ühendust ja lepivad kohtumise kokku.