Sassenach (Shipa)

Sassenach (Shipa)
Nimi:Sassenach (Shipa)
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kassike leidis enda kodu!

LOKSA KAUNITAR OOTAB OMA PRINTSI

Imekaunis Eesti väikelinn metsade rüpes, mere kaldal võib-olla iga eestlase unelmate kodu, aga võib-olla ka see depressiivne väikelinn, kus midagi ei toimu, ja kust kõik põgeneda tahaksid...Kindlasti tahaksid sealt põgeneda need kodutud kiisud, kellel pole muud elupaika, kui Loksat ümbritsevad kummalised prügimäed, kuhu kohalikud kassiemmed oma poegadele pesa teha üritavad ja/või seegi on tõsi, möödasõitjad soovimatuid kassipoegi poetavad. Üks sellise prügimäe endine elanik on ka Sassenach – peaaegu müstilise välimusega kass, keda kohalik memm lausa mitu aastat üritas kinni püüda. Vahepeal tõi 2015 aastal sündinud kassipiiga ilmale paar pesakonda, kuni memmel viimaks õnnestus ta puuri meelitada, kiisuga arstile sõita ja nii sellele lõputule nõiaringile piir panna.

Ent mis edasi – memmel teisigi hoolelauseid ja kaunitar Sassenach tahaks ju ära, ära nende õnnetute mälestuste juurest, ikka päris oma unelmatekoju! Vanamemmel, kes 2018 aasta kevadel Sassenachi varakevadel õueelust päästis, on endal mitu kiisut, kellele alati vahelduvate hoiukiisude seltskond just väga meeltmööda ei ole. Pealegi – Sassenach tahaks ju särada eraldi päris oma kodus, kus paid kuuluvad ainult talle!
Kuskil on kindlasti olemas just see kodu, kus salapärane Sassenach saaks mõnuleda, diivanil pikutada ja koos perenaisega telekast vahvaid loodusfilme nautida.
Et kojuminek lustlikum oleks, saab Sassenach kaasa ProPlani kingipaki ja kiibi ning isikliku passi. Ning otse loomulikult on tal kõik parasiidid tõrjutud.

Oled valmis kaunitar Sassenachile kodu pakkuma? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi ja hoiukodu kutsub Sind külla.