Savanna

Savanna
Nimi:Savanna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Savanna on 2014. aasta jõulukuul sündinud täiskasvanud väiksemat kasvu üsna klassikaline triibik, kelle elu enne Pesaleidjasse jõudmist pole olnud kerge. Seetõttu pole ka ime, et ta ei julge veel inimesi täielikult usaldada.

Pesaleidjasse jõudis ta Narva hoiukodust. Hetkel eelistab ta veel valida ohutuid peidukohti, kust veidraid-hirmuäratavaid kahejalgseid põrnitseda ja neid oma kohalolekust hoiatava sisinaga teavitada. Pakutavad maiustused põlgab ta samuti igaks-juhuks ära ning inimkäte paitus tundub duelli ettepanekuna, kuid mänguasjade sulgpehme silitus tundub juba talutav, ehk isegi meeldiv, kuigi vaevalt ta seda ise veel avalikult tunnistaks.

Savanna vajab hoolitsevat pererahvast ja kodusoojust, et õppida inimesi usaldama. Tal on potentsiaali saamaks tõeliseks perelemmikuks, kes on alati olemas ja valmis kuulama temaga jagatuid rõõmuhõiskeid, saladusi, muremõtteid ja pihtimusi; ainus, mida ta selleks vajab, on sihikindel hoolitsus ja järjepidev sotsiaalsuse arendamine.

Kui Sa tunned, et Sinu kodust puudub nurrumootori soojus ja soovid Savannale kodu pakkuda, täida palun kiisuvõtja küsimustik  ja Pesaleidja vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust.