Sipsu

Sipsu
Nimi:Sipsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA KÕIGE PAIMAIAM NING SÕBRALIKUM SIPSU OOTAB OMA HEAD JA SOOJA KODU!

Meie kõige ägedam seenior Sipsu on tegelikult kodukiisu, keda endine pere enam kahjuks segastel põhjustel endale ei tahtnud. Ta on juba täielik nunnupall sünnist saati (aastast 2009) ning naudib paisid sama palju kui söömist, kammimist (kiisu lemmiktegevus) ja sulepulgaga mängimist. Ta on pigem rahuliku iseloomuga, kes laseb hoiukodu perenaisel mõnusalt ringi tegutseda ning ise naudib unenäguderohket uinakut. Samas, alati, kui perenaisel käib hommikul äratuskell, on Sipsu esimese asjana voodi kõrval ning juba ootab enda hommikupaisid ja -konservi!

Sipsu pigem eelistaks olla kas ainuke kiisu või siis teise kiisuga, kes on ka rahulikuma iseloomuga. Samas, hetkel hoiukodus on ta natukene energilisema noore kassiga koos – ajavad üksteist taga ning saavad tegelikult väga hästi läbi! Üleüldse on Sipsu iseloom jackpot – ta tuleb vaieldamatult iga kord perenaisele kui ka teistele inimsõpradele ukse peale vastu tervitama ning annab märku, et ta on järgmiseks paisessiooniks valmis. Hetkel on Sipsu Tallinnas hoiukodus, seega saab teda mugavalt ka vaatama ja paitama tulla!

Selleks, et peagi oma koju minna, on Sipsu läbinud kõik vajalikud protseduurid, ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on uhke kiibiga passiomanik.

Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu imelist Sipsut, siis vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest"!