Sõbrake

Sõbrake
Nimi:Sõbrake
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juuni 2018. Sõbrake leidis pere ja sõbrad :)

SÕBRAKE VAJAB SÕPRA, JA KOHE!
Sügisel tekkis Kurkse külla Padise lähedale imekaunis kass. Lihtsalt tuli ja kolis sisse ühe suvila saunapööningule. Pererahvas alguses arvas, et ehk on eksinud ja läheb varsti oma teed. Aga ei – sättiski ennast sinna pööningule ja tervitas majaomanikke iga kord, kui talle süüa panema tuldi. Nii läks talv ja kevad takkapihta.

Kiisu on väga sõbralik, sellepärast kutsuvadki majaomanikud teda Sõbrakeseks. On andnud talle ussirohtu ja puugid-kirbudki tõrjutud, ent nüüd, kui suvi kätte hakkab jõudma, on pererahval suur mure: nende oma kass keeldub kategooriliselt sissetungijaga kooseksisteerimast. Kiisut on küll pakutud sõpradele ja tuttavatele, ent keegi pole tahtnud seda paariaastast imekaunist Sõbrakest! Aga majaomanikud tahaksid ju suveks oma maakoju kolida ja seda tahaks ka nende kodukass. Seega – Sõbrake peab minema ja omale uue koha leidma!
Viimases hädas pöörduski pererahvas Pesaleidja poole, et äkki leiame nii Sõbrakesele kodu. Ei saa ju ometi nii kaunist ja sõbralikku kassi saata sellisesse paika, kus ta elu ohus võib olla! Nüüd ootabki Sõbrake oma kodu Pesaleidja kassitoas Tallinnas.