Stein

Stein
Nimi:Stein
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

STEIN TAHAB KOJU!

Stein saabus Pesaleidja kassituppa Kose vallast Tuhalast. Jah, sealt samast Nõiakaevu ümbrusest Stein pärit ongi ja oma päris kodu on ta otsinud juba juunikuust saati.

Umbes pooleteise aastane kassipoiss on inimeste suhtes veel ettevaatlik, liiga äkiliselt lähenest võib ta eemale tõmbuda, kuid kui olla kannatlik, temaga jutelda ja tasapisi paiga läheneda, siis ei ole tal selle vastu midagi. Steini vabatahtlik tunnistab, et teda ehmatavad ka äkilised inimesed, mis me siis veel ühest keskmist kasvu kassist tahame. 

Kuigi Stein on Nõiakaevu kandist pärit, siis ei ole ta üldse mitte stereotüüpne muinasjutu nõiakass. Musta kasuka asemel leiate te, et dominantselt valgesse kasukasse viskab Steinil vahvaid triibulisi laike. Stein on saanud kõik põhilised meditsiiniprotseduurid, et koju minna.

Kuigi Stein on kassitoas elades ettevaatlik ja tema uuelt kodult ootame me kannatlikku meelt, siis näiteks teiste kassidega koos elamine näib talle sobivat, seega ei oleks üldse paha idee, kui kodus ootaks ees juba mõni varasem lemmikloom.

Igal juhul saad oma huvist või küsimustest anda märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu.