Stella

Stella
Nimi:Stella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Stella on huvitav kass. Ta armastab paisid ja muinasjutte umbes sama palju nagu ka teha suuri silmi ning kavalalt inimese eest eemale libiseda.
 
Algselt rääkis kuri kuulujutt, et Stella on veidi metsik - tegelikult ei ole see nii. Ta ei ole kuri ja ei vehi inimese hirmutamiseks käpaga. Ebamugavustundest annab ta peamiselt teada end veidi eemale tõmmates. Tegelikult võtab ta uudishimulikult vastu ka vaiksed ja kannatlikud paid. Oleme ausad, Stella on esimesest päevast peale olnud siiras segaduses, kui talle pai teha - et ühteaegu tundub see temani sirutuv käsi nii hirmus, samas ootab ta selle vapralt ära ja siis see uudishimuhelk ta simis, et "otoot see on ju päris mõnus".
 
Jaanuaris 2020 saab Stellal tervelt kaks aastat Pesaleidja kassitoas elamist. Ta ise saab alles kolmeaastaseks. Ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjed, mis tähendab, et ta on täiesti valmis minema oma päris koju. Küllaga on teda alati takistanud see, et ta ei ole esimene kass, kes Sulle uksele vastu jookseb. Ta ootab kannatlikult oma pehmes pesas, et keegi teda märkaks.
 
Ilusa sileda musta karvkattega Stella sobib koju, kus talle antakse aega kohaemiseks ning pakutakse talle palju võimalusi tingimusteta armastuse tundma õppimiseks. Kui tunned, et sooviksid Stellale kodu pakkuda, vaatamata sellele, et ta ei ole n.-ö. valmis sülekass (aga sellele päris lähedal), siis anna endast märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu