Stella

Stella
Nimi:Stella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Stella tuli Pesaleidjasse Jõelähtmelt septembris 2019.

Ta on mugavusi ihkav noor 3-aastane neiu, kes on kahjuks oma südame lukku keeranud ja võtme kuskile ära kaotanud. Missioon selle võtmeni ei tundu väga keeruline, kui minna pika sammu ja järjepidevusega. Neiu Stella teeb juba edusamme inimese uudistamises, korra julges isegi näppu nuusutada-avastades, kuid see lõhn oli ikka veidi võõras, ent usu, järgmine samm, kus ta näppude vahelt head ja paremat julgeb maitsta ei ole enam kaugel! ;)

Tema hinges peitub emalik süda, mis on täis hoolt, armastust, soojust, kuid ka veidike hirmu, tagasihoidlikust ning kurbust. Kurbust just sellepärast, et tal puudub see oma inimene, kellega koos selle südame võtmeteni rännata, keegi, keda iga päev näha ja keegi kellega tunda piiritut hellust, lähedust (ka eemalt vaadates). 

Samuti peitub temas ka lustakas pool, talle meeldivad pallid ja mitte tavalised pallid, vaid kellukesega. Kui inimese järel sulgub uks, siis temal hakkavad sportlikumad tuurid peale, see seletab ka tema saledat joont. On jäänud mulje, et üle kõige maailmas armastab ta konservi, sööks vaid mitme eest aga siis ei saaks ju palliga mängida, seega oskab ta ka sellega piiri hoida.

Hetkel on Stella hoiukodus, kus need edusammud toimuvadki, kuid tihti leiab neiu end unistamast ja lootmast, et just Sina oled juba praegu jope selga pannud ning tema poole teele asunud. Stella palub veel hoiatada selle eest, et kui just Sina tuled teda vaatama, siis alguses tahab neiu sulle end meetri kauguselt näidata ja kui Sul vähegi viitsimist on temaga 10 minutit endast rääkida, siis ehk on ta nõus Sind nuusutama ka. Kõlab ahvatlevalt- või mis?

Kõigele lisaks on Stella ka vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud, ning mis kõige tähtsam- ta on ka suur kassisõber! <3