Susan

Susan
Nimi:Susan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Susan on üks erilise välimusega kass, kelle lugu on aga kõike muud kui eriline. Iga hilissügis saame üle Eesti teateid emakassidest, kes suruvad endas maha sügava hirmu inimeste ees ja tassivad oma väetid pojad inimeste majade lähedusse, lootuses seal tõsta nende kõigi ellujäämisvõimalusi.

Susan on ühe suvilarajooni kass, kellel vaevalt üheski suvilas püsivat elukohta on olnud. Oma silmapaistva välimusega oli ta aga kohalike pilke püüdnud kaks suve järjest, mõlemal aastal koos oma väikeste poegadega. Mis sai tema esimesest pesakonnast, me paraku ei tea, kuid viimase suve poegadest sattus Pesaleidja hoole alla koos emaga kaks vahvat ja sõbralikku kassipoega. Tänu kohalike inimeste toitmisele, usaldasid pojad inimesi algusest peale. Nende emal Susanil on inimestega praegu veel veidi keerulisemad suhted. Kassitoas ei ole me tema südant siiani võita suutnud, ta ei ole tegelikult varjupaika sattumisest veel ka toibunud - mõnel kassil kestab see šokiseisund päris mitu kuud. On täitsa arvestatav võimalus, et ta polegi kunagi varem siseruumideski viibinud. Seetõttu veedab ta hetkel oma päevi pigem pesasügavustes, teiste suuremate kasside taga. Samas rääkisid kohalikud, et Susan usaldas toitjaid ning lasi neid ligi.

On selge, et see 2-3 aastane noor ema on oma senise elu veetnud karmis olelusvõitluses ning pole midagi kuulnud ei loomaarmastusest ega kodusoojusest. Kas Sina oleksid valmis talle tõestama, et see on olemas ja tõeline?!?

Kui tahaksid Susanile kodu pakkuda, siis täida ära Pesaeleidja küsimustik ja tule Susanit kassituppa vaatama.