Taavi

Taavi
Nimi:Taavi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODU OTSIB TÕELINE EESTI KASS-TAAVI!
 

Taavi on tõeline keskmine Eesti kass, valge-triibuline, veidi tagasihoidlikum ja üldse mitte peale tükkiv. Taavi taustast me eriti palju ei tea, täpselt nii palju ainult, et Taavi saabus meie juurde Paljassaare varjupaigast 15.märtsil. Paljassaare varjupaiga oli Taavi vaikse ning tasase poisina oodanud oma inimest 1,5 aastat. 

Tegelikult on selle lühikese Pesaleidjas viibitud aeg olnud tema jaoks keeruline. Taavi sai vahepeal juba võimaluse ning kolis päriskoju. Kahjuks aga jäi see kodus viibitud aeg pere isiklikel põhjustel väga lühikeseks ning Taavi kolis juba paar päeva hiljem päriskodust tagasi. Seega ootab ta taaskord uut võimalust, et keegigi teda märkaks ning annaks talle võimaulse päriskodule. 
Kuigi Taavi inimeste suhtes võib olla pigem tagasihoidlikum ning hoida tagapildile, siis teiste omasugustega saab ta hästi läbi. Seega sobiks Taavi ilusti ka koju, kus on juba teine kass ees ootamas. 

Kui arvad, et sooviksid pakkuda Taavile päriskodu, siis vajuta "soovin seda loomakest" nupule ning täida ära Taavi kohta loomasoovija ankeet ja tule talle kassituppa külla!

Selleks, et uues kodus oleks kergem kohaneda, siis kolib Taaviga kaasa ka pisikene kinkekott Purina poolt.