Taavi

Taavi
Nimi:Taavi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

TÕELINE EESTI KASS TAAVI, OTSIB PÄRISKODU!

Taavi on tõeline keskmine Eesti kass, valge-triibuline, veidi tagasihoidlikum ja üldse mitte peale tükkiv. Taavi taustast me eriti palju ei tea, täpselt nii palju ainult, et Taavi saabus meie juurde Paljassaare varjupaigast 15.märtsil. Paljassaare varjupaiga oli Taavi vaikse ning tasase poisina oodanud oma inimest 1,5 aastat. 

Tegelikult on Pesaleidja hooleall viibitud aeg olnud tema jaoks keeruline. Taavi sai vahepeal juba võimaluse ning kolis päriskoju. Kahjuks aga jäi see kodus viibitud aeg pere isiklikel põhjustel väga lühikeseks ning Taavi kolis juba paar päeva hiljem tagasi kassituppa. Seega ootab ta taaskord uut võimalust, et keegigi teda märkaks ning annaks talle võimaluse päriskodule. 
Kuigi Taavi inimeste suhtes on pigem tagasihoidlikum ning eelistab hoida vaiksemat joont, siis teiste kassidega saab ta hästi läbi. Seega sobiks ideaalis Taavi koju, kus on juba teine kass ees ootamas. Teine kass on ilmselt kas see, tänu kellele  on kergem päriskodus inimesi lõplikult usaldama hakata.

Kui arvad, et sooviksid pakkuda Taavile päriskodu, siis vajuta "soovin seda loomakest" nupule ning täida ära Taavi kohta loomasoovija ankeet ja tule talle kassituppa külla!

Selleks, et uues kodus oleks kergem kohaneda, siis kolib Taaviga kaasa ka pisikene kinkekott Purina poolt.