Tarmo

Tarmo
Nimi:Tarmo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MEES TARMO ON JUBA KONSERVID KOKKU PAKKINUD!

Tarmo on kaunis triibuline isane kass. Ta sündis 2017. aastal ning kasvas karmidel Lasnamäe tänavatel. Tarmo jõudis Pesaleidjasse hea inimese kaudu 2019. aasta oktoobri lõpus. Tänaseks on ta umbes 5-aastane kassipoiss, millest pool ehk ligi 2,5 aastat on veetnud Pesaleidjas.

Ei hakka keerutama - Tarmo on arglik. Ta on täitsa teine kass, kui ta kassitoast ära võtta ja vaheruumi panna, seal on ta inimese osas leplik - teki sisse mässid, siis saab ninad kokku panna ja väikse pai teha. Maiuse nimel on ta ka julgustükkideks valmis, tulles seda käest võtma.

Kui Tarmo 2022. aasta alguses kolis väikesest kassitoast suuremasse, siis tuli välja ka täitsa teine loom. Jah, inimesi pelgab ta ikka. Aga no mis tsirkust ta teeb.. seda on nii naljakas vaadata! Tooge välja söök ja Tarmo on kõigeks valmis. Nii saab temalt isegi paid varastatud. Kõik maiused lähevad käiku. Söök on tõesti Tarmo suurim armastus. 

Ta on ka palju julgem ja on alati kassitoa keskel ringi uudistamas. Puhkepausid veedab pesapuus tukkumas, aga kohe kui maiusekarbi häält on kuulda, on Tarmo ärkvel! Seega on suur lootus, et ta harjub kodus kenasti ja see ei nõua üldse kaua aega.. lihtsalt veidi toitu ja rahulikke lähenemisi!

Tarmo on valmis koju kolima, et lõpuks rahulikus keskkonnas harjuda ja head kassielu elada. Tarmo on läbinud kõik vajalikud protseduurid.

Kui Sina tunned, et tahad anda Tarmole võimaluse täisväärtuslikule kassielule, siis vajuta allpool "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ning täida meie kassivõtja küsimustik.

Tulge ka Tarmole kassituppa külla!