Tarmo

Tarmo
Nimi:Tarmo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MOODSATE TRIIPUDEGA TARMO TUNNEB 2021. AASTRA TRENDE!

Tarmo on kaunis, triibuline, isane kass. Ta sündis 2017. aastal ning kasvas karmidel Lasnamäe tänavatel. Tarmo jõudis Pesaleidjasse hea inimese kaudu 2019. aasta oktoobri lõpus. 

Ei hakka keerutama - Tarmo on arglik. Ta on täitsa teine kass, kui ta kassitoast ära võtta ja vaheruumi panna, seal on ta inimese osas leplik - teki sisse mässid, siis saab ninad kokku panna ja väikse pai teha. Aga kassitoa asukad tekitavad temas siiski pingeid. Ta saab aru, et ega keegi talle halba ei taha, aga ilmselt on elu juba kord selline olnud, et inimest on ta õppinud kartma ning tema eest end ka kaitsma. See tähendab, et Tarmo vajab rahu ja mõistmist, aega ja kannatust. Tegu pole kohe kindlasti lootusetu juhtumiga, kui talle pühenduda, siis temast saab endale korraliku sõbra. Kassitoas võib leida Tarmo oma pesast pikutamas ja aega parajaks tegemas. 

Kui Sina tunned, et tahad anda Tarmole võimaluse täisväärtuslikule kassielule, siis vajuta allpool "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ning täida meie kassivõtja küsimustik.