Tiara

Tiara
Nimi:Tiara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARG KASSIPLIKA TIARA OTSIB OMA TALTSUTAJAT!

 

See imeilus kassike on Tiara. Tiara on 2018. aasta septembris sündinud noor tüdrukutirts, kes kolis Pesaleidjasse 2020. aasta aprillis Saue vallast. Meie juurde saabus armas Tiara tiinena, nüüd on tubli noor emme oma pojad üles kasvatanud ja koju saatnud ning on valmis oma koju kolima. 

Kaunis hallitriibuline Tiara ei arva hetkel inimestest just eriti palju. Paikäe lähenemisel tahab kassike võimalikult ruttu ära põgeneda ning inimese hirmutamiseks näitab ta oma pisikesi hambaid ja laseb kuuldavale pisikese sisina. Tiara vajab alguses kõvasti aega ja järjepidavust, mistõttu sobib ta elama perekonda, kus ei panda tema harjumisele ja sotsialiseerumisele tähtajalisi piiranguid. Pelglike kassidega tuleb näha kõvasti vaeva, kuid  kogu töö ja vaev on seda väärt. Kõik pisikesed edusammud on meeletult erilised ning teevad lõpuks kokku suure ja märkimisväärse arengu. Muidugi näeme ka kassitoas igapäevaselt kõvasti vaeva selle nimel, et Tiarat sotsialiseerida ning inimestega harjutada. Tulemuste saavutamiseks on vaja aga teha seda iga päev ning järjepidevalt ning sellist personaalset võimekust meil kahjuks ei ole.

Tiara on nii eriline ja armas ning ta väärib endale turvalist kodu, kus oleks keegi, kes on talle alati olemas. Keegi, kes õpetab talle, et inimesed ei ole kurjad. Keegi, kes annab talle lõputu tähelepanu ja armastuse. Keegi, kes kirjutab meile paari aasta pärast sellest, kuidas kunagi sai koju toodud pisut pelglik tüdruk Tiara, kes on tänaseks tõeliseks paikassiks muutunud. Me ju saame selliseid kirju iga päev ning me nii loodame, et keegi meile Tiarast nii kirjutaks!

Selleks, et kohanemine uues kodus sujuvamalt algaks, võtab armas Tiara endaga kaasa ka kingipaki ProPlanilt. 

 

Kui just Sina oled valmis Tiarale armastust õpetama, vajuta nupule "Soovin seda loomakest!", tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Pärast ankeedi saatmist võtame Sinuga ise ühendust ja kutsume Su Tiarale külla!