Tibu

Tibu
Nimi:Tibu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tibu hoiukodu jättis kassikese endale igaveseks!

Tibu paraneb jõudsalt ja on valmis varsti oma koju kolima!
Nüüdseks on Tibu juba 2,5-kuune imearmas kassipoiss! Herpesviirusest kahjustunud valulikud silmad on eemaldatud ja kassike tunneb ennast juba väga hästi! Tibu on nii palju üle elanud, et ta väärib tulevikus kõige paremat kodu, kus pakutakse kõige kvaliteetsemat toitu ja kus tema perel on aega kiisuga mängida ja koos aega veeta! Ideaalis koliks Tibu seltsi mõnele teisele sõbralikule kiisule, sest Tibu armastab väga mängida ja on harjunud teiste kassidega! Kui teist kassi pole, siis alati on võimalik võtta Pesaleidjast veel üks pojake juurde. Hoiukodu teab, et 2 kassi on väga palju parem kui 1! Kassidest kasvavad parimad sõbrad, ning nad ei pea ennast kunagi üksi tundma. Samuti on mängukaaslane kohe varnast võtta! Kuna Tibu ei näe, siis otsib ta teistviisi lõbustusi. Lemmiktegevus on Tibule hoiukodus elava Kribuga müramine ja kõlisevate pallidega mängimine.
Hoiukodu on tema pärast nii palju südant valutanud ja nutnud, sellepärast on järgnev jutt ka väga aus ja räägib asjadest väga tõsiselt, et tulevast kodu ette valmistada absoluutselt kõigeks!

Silmade eemaldamine kassidel on operatsioon, millele järgnevad tihti komplikatsioonid veel aastaid hiljem ning vahel võivad need muutuda krooniliseks. Paljud mõlemast silmast ilma jäänud kassid kannatavad elu jooksul kroonilise ninakinnisuse käes. See on sellepärast, et nina ja silmad on omavahel väga tihedalt seotud. Samuti on juhtumeid, kus üks või mõlemad silmakoopad põletikuliseks muutuvad ja vedelikku koguvad. Sellisel juhul peab jälle arstile minema, vedeliku välja laskma ning antibiootikume saama. Tibu hoiukodu tahaks loota, et Tibu pääseb nendest hädadest, sest need juhtumid ei ole tavapärased, aga seda ei saa ette ennustada, kuna probleemid võivad tekkida aastaid hiljem isegi. Ninakinnisus on täiesti tavaline probleem tekkima. Tibu uus kodu peab kindlasti arvestama nende võimalike probleemidega ja tegema endast kõik, et kassike saaks vajadusel kiiresti esmaabi ja ravi.
Kui Tibu erivajadused teid ära ehmatavad või tunduvad liiga palju, siis sellest pole üldse hullu. Pesaleidjas on veel kassipoegi kellel kõik silmad peas ja kes sama palju väärivad Teie koju kolimist!
Pimedusega saab kiisu päris hästi hakkama, ainult kipub alla kukkuma kui turnima läheb. Nii et trepid, lahtised aknad ja muud sellised kõrged ohuallikad tuleb kindlasti Tibu jaoks välistada. Kindlasti sobib Tibu AINULT tubaseks kassiks! Samuti ei tohi jätta sulepulkasid nööriga vedelema, sest kiisu keerab need endale mürades ümber kere ja võib niimoodi ära lämbuda.
 
Tibul läheb veel pisut aega enne uude koju kolimist, sest ta on veel jälgimisel hoiukodu valvsa pilgu all, aga nii kaua, palun lugege läbi Pesaleidja loovutustingimused ja täitke loomasoovija küsimustik!
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Laitsest leitud kehvas seisus 1,5-kuune kassipoiss.
Tibu mõlemad silmad on herpesest tugevalt kahjustada saanud, ning suure tõenäosusega ei saa ta kunagi enam nägema.
Lumivalgel Tibul on veel pikk tee tervenemiseni ning vabatahtlikud annavad endast parima.
Kui Tibul õnnestub terveks saada, siis on ta valmis oma päris koju kolima!