Tiburee

Tiburee
Nimi:Tiburee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KARVASEST TIKRIST ON SAANUD KODU OOTAV TIBUREE!

Kui Sulle meeldivad kassid, kel on suured silmad ja triibuline saba, siis on Tiburee Sinu masti kass! Tiburee on 2-aastane kiisu, kes on oma lühikese elu jooksul juba nii mõndagi korda saatnud. 2021. aasta sügisel toimetas ta Kehtna vallas Kaerepere alevikus oma kolme pisikese pojaga. Nad elasid inimeste aiamaade lähedal ja said ilmselt inimestelt süüa. Ent mida külmemaks ilmad läksid, seda rohkem hakkasid kohalikud muretsema kiisude saatuse pärast. Pisikesed ja Tiburee käisid soojas ühes garaažiboksis. Kaks julgemat kassipoega leidsid inimeste abil peatselt endale kodu, kuid Tiburee oma kolmanda pojakesega külmetas õues edasi. Nende püüdmine oli väike ettevõtmine, kuid lõpuks see õnnestus ja kassikesed said Pesaleidja hoole alla.

Tiburee on teinud Pesaleidjas oleku jooksul pisitasa edusamme. Pai- ja kaisusõber ta inimesele veel ei ole, sest ta kalpsab pai eest ära. Kui endisest puurinurgas susisejast on saanud uudishimulik kiisutips, kes hea meelega paneb kõrvad kikkis tähele, kui inimene talle häid sõnu ütleb. Pildistada laseb Tiburee end ka täitsa julgelt. Ta vajab lihtsalt hea südamega inimest, kes on valmis talle harjumiseks ja ümberõppeks aega andma.

Tiburee on triibuliste laikudega valge kiisu. Tal on tume sabaots ja väga armas pilk. Tiburee on saanud vajalikud vaktsiinid ja parasiitide tõrje ning ta on steriliseeritud ja kiibitud. Kui sa ei karda väljakutset muuta üks väike vapper kiisu koduseks nurrumootoriks, siis Tiburee oleks Sulle ideaalne väljakutse! See katkise hingega kassike tänaks Sind kogu südamest, kui teeksid talle elu muutva kingituse ja pakuksid enda juures maailma parima kodu!