Honeybee

Honeybee
Nimi:Honeybee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Saame tuttavaks- minu nimi on Honeybee. Nime sain oma ilusate suurte silmade ja huvitava kasuka järgi. Olen samuti pisikene täiskasvanud kiisu kohta. Ma olen päris armas tõesti, seda kinnitab mulle ka minu käpahoidja! Paid mulle täitsa meeldivad, aga kahejalgsed on siiski minu jaoks uued ja hirmsad. Õeldakse, et olen väga hell ja rahulik. Uudishimulikkus minus on aga suur, sellepärast lasen ma inimesel endale maiust anda ja oma kasukat kammida- puhtalt uudishimust ja kohe üldse mitte omakasuks! Ausalt!

Suur kassituba ajab mind veidi segadusse, seega sooviksin kuhugi vaiksemasse kohta kolida - kuhugi, kus oled sina ja mina. Ma olen malbe neiu ja vajan natukene aega olukorra hindamiseks, rahulik keskkond kindlasti aitaks sellele kaasa. Äkki suutsin ma sulle südamesse hiilida ja sa oleksid huvitatud mulle kodu pakkumast?

Tulin Pesaleidja kassituppa 29.06.19 ning nüüd ootan sind omale külla. Mulle on tehtud kõik vaktsiinid ja tõrjed, olen steriliseeritud. Arvatakse, et olen kuskil 2- aastane. Täitsa noor hing! Toon koju kaasa kingituse - tänutäheks, et valisid minu paljude kasside seast.