Titeriine

Titeriine
Nimi:Titeriine
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TITERIINE SOOV: LEIDA OMA KODU!

 

Nagu paljude teistegi kasside puhul, sai ka Titeriine lugu alguse ühest lapseohtu emasest kassist, kes jäi õigeaegselt steriliseerimata, esimese jooksuajaga kodust õue sattus, seal tiineks jäi ja nälginuna ja nohu käes vaeveldes kinni püüti ning varjupaika viidi. Varjupaigas poegis nälginud ja haige emme 4 poega, kes esialgu olid aktiivsed ja terved.

 

Kuid kuna ema ei söönud midagi, siis sattusid nii ema kui vastsündinud pojad eutaneerimisnimekirja, kus terve pere oleks hukatud. Neid päästa püüdes pakkus Pesaleidja vabatahtlik neile hoiukodu ja mõned päevad oli kõik hästi... ema sai sundsöödetud suure süstlaga ja pisikesed lisaks beebikiisude piima.

Pisikestel hakkasid silmad avanema... paraku olid nad selleks hetkeks juba nakatunud herpes-viirusesse ning ei aidanud sundtoitmine ega (viimases hädas süstitud) antibiootikumid. 

 

Pisid hakkasid, kõige väiksemast alates, üle vikerkaare minema. Selleks ajaks oli selgunud ka ema mittesöömise põhjus. Emal oli lisaks nohule, herpesele ka rinnanäärmepõletik, mis tekitas talle palju valu ja piina. Tema rinnanäärmed läksid kohutavalt paiste ja imetite vahele tekkisid augud, kust hakkas voolama veresegust mäda, ei jäänud midagi muud üle, kui antibiootikume manustama hakata. Pojad olid juba nagunii kliinikutes ja päästa õnnestus neljast pojast ainult üks, kõige suurem ja tugevam. Pojake sai lutiga üles kasvatatud ja on juba ammu uues kodus, suur, tore ja tal on kõik hästi.

 

Titeriine sai ka terveks, ta on küll endiselt kartlik ja jookseb eest, kuid omaette olles on ta väga mänguline ja mängib pallidega. Eriti meeldib talle pappkarpe ja ajalehti väikesteks tükkideks hekseldada.

 

Kiisu vajab kodu, kus tal lastakse omaette toimetada ja mängida ning aegamööda harjuda. Titeriine saab väga ilusti läbi teiste kassidega ja väikese koeraga.

 

Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt ussirohtu, valmis uueks koduks, kus teda enam ei hüljata.

 

Anna enda huvist teada täites meie loomasoovija küsimustik ning Titeriine ootab teid kassituppa külla.