Toffifee

Toffifee
Nimi:Toffifee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Toffifee on vahva, emane kiiisu, kes jõudis tiinena Pesaleidjasse 2021. aasta mais. Juunis sündisid ka pojad, kes on muidugi ammu kodud leidnud - eks pisikestel ole see sageli lihtsam. Tubli emme aga veel ootab. Sünniajaks on tal pakutud 2020. aasta mai kuud, seega on preili tegelikult ka ise veel väga noor.

Toffifee on mõnusa paksu kasukaga kiisu, ägeda mustriga. Kasvult on ta aga üsna pisike, seega paksu karva all on väike kiisutüdruk. Iseloomult on ta ka sama mõnus. Poegadega hoiukodus olles sai ta inimestega kenasti tutvust teha ja kogus selle ajaga palju julgust. Samuti nähti, et kiisu on vanusele vastavalt väga mänguhimuline. Kassitoas on Toffifee tagasihoidlikum, kuid ta harjuks kindlasti taas koduses keskkonnas kenasti ära. Toffifee saab hästi läbi ka teiste kassidega. Äkki keegi tahab armsale kiisule kodu pakkuda.

Toffifeel on kõik vajalikud protseduurid tehtud, st ta on kiibitud, vaktsineeritud, saanud ussirohtu ning on ka steriliseeritud. Ta ootab huvilisi kassituppa külla, et isiklikult näidata kui armas ta on!