Tomsi

Tomsi
Nimi:Tomsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE SUUREM SÕBER TOMSI TAHAKS KOJU

Oled alati unistanud sõbrast, kes pärast rasket tööpäeva uksele vastu jookseks? Nurruvast küljesoojendajast filmiõhtute ajal? Vaiba-akrobaatika maailmameistrist? Siis rohkem otsima ei pea - teie ees on kõige sõbralikum kass Tomsi.

Tomsi sattus Pesaleidjasse Jõhvi tänavatelt. Tänavakassile ebaharilikult on Tomsi väga inimlembeline ning naudib tähelepanu. Uued ruumid ja olukorrad teda ei hirmuta - uudishimulikult tutvub ta kõigega, mis inimene talle välja pakub. Nõtke pantrina käib ta toas ringi ning keerab vaibal mõnuledes ennast kringliks.

Tomsi on hädas kroonilise nohuga, mistõttu ta algselt pidi oma elu puuris veetma. Kui aga kõige targemad arstid ja läbitud ravikuurid ei suutnud välja selgitada, millest see nohu tekkida võis, läks Tomsi suure rõõmuga teiste kasside sekka Pesaleidja kassituppa. Seal leidis ta kohe omale semud ja vabatahtlike paitavad käed. Neist ei saanud eales küllalt. Et aga nohu jäi Tomsit kimbutama, on ta nüüdseks kolinud hoiukodusse, kus loodetavasti tubase elu peal ka tervis paraneb.

Ise ta nohu pärast liialt ei muretse - elab ikka oma kassielu, naudib paitamist ja hõõrub mööda sääri. Isegi nina laseb ta rahulikult pühkida, kui selleks tarvidus tuleb. Tomsi vajaks päris oma kodu, kus enam ei peaks ümberkolimise pärast muretsema. Seal saab temast kindlasti kõige suurem sõber oma inimestele ning loodetavasti taandub ka nohu.

Tomsi ootab kahejalgseid külla hoiukodusse Viimsis ning näitab hea meelega, kuhu kõige parem pai teha on.

Tomsiga saab kaasa kingipakikese Pro Plani poolt.