Tõnis Mägi

Tõnis Mägi
Nimi:Tõnis Mägi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

PISIKE TÕNIS MÄGI OTSIB KODU

See pisike SUUR TEGIJA on Tõnis Mägi. Kas teate miks? Aga seetõttu, et temast kasvab täpselt sama tegija vend nagu päris Tõnis!

Tõnis on veel hästi noor, võiks öelda, et ta on veel täitsa titake, vaevu 2-kuune. Aga oma pisikese elu jooksul on ta juba hästi palju jõudnud ära teha. Pisike Tõnis sündis Harku vallas Romantiku tänaval kodutu kiisu perre. Tema ema kartis inimesi ja õpetas seda ka oma lastele. Pisike Tõnis pole aga nii osav nagu tema ema ja nõnda sai seda peret tänavalt püüdnud inimene Tõnise ja tema õekese kenasti kätte. Õekene adopteeriti kohe, Tõnis kolis Pesaleidja varjupaika, ning peale tervisekontrolli ja parasiiditõrjete saamist leidis imekiiresti ajutise peatuspaiga Pesaleidja vabatahtliku juures kodus, et päris enda kodu ootamine oleks mugavam. Tõnise ema püütakse endiselt, et ka tema korda teha ja talle hea ja armastav koduke leida.

Tõnis ei ole veel sülekiisu ning hea meelega veel ise inimese juurde ei jookse. Kui ta kaissu võtta, siis ta veel susiseb oma titahäälega, aga see harjumus kaob iga päevaga. Mänguisu on lapsekesel suur ja eriti meeldib talle hästi kõrge kratsipu otsas peesitada ning aknast välja vaadata :) Nagu väike vana kass!

See ülinunnu kiisupoeg on valmis päris enda koju kolima alates 10.07.2020.

Kui soovid oma perre sellist kaunist kiisupoissi, siis täida Pesaleidja ankeet ja Tõnni hoiukodu saab kohtumise kokku leppida.

Uude koju kolib kassipoeg koos ProPlani poolt kokku pandud kinkekotiga.