Tormi

Tormi
Nimi:Tormi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Õekesed Tormi (heledam) ja Raju (tumedam), saabusid koos oma veel lapseohtu emme Pilvega hoiukodusse enne Suurt Tormi ja sel ülitormisel laupäeval olid nad juba turvaliselt katuse all. Paraku on nende praegune katusealune, aga kütteta aiamaja ja kiisud vajavad enne ilmade niiskeks ja ööde külmaksminekut päris oma kodu. Kassipojad on valmis oma koju kolima alates 13.08.2020.
 
Hoiukoju saabudes olid kassipojad ja nende nooruke emme kohkunud, et sattusid inimeste juurde, sest alla aastane kassiema on elanud kogu elu tänaval.
 
Kassipojad on umbes 2 kuused, kaaluvad veel alla kilogrammi. On saanud esmase parasiiditõrje, enne kojuminekut saavad ka kiibi ja passi.
Tormi ja Raju jooksevad veel inimeste eest ära, kuid kui nad sülle saada õnnestub, siis istuvad vaikselt, lubavad pai teha ja kuulavad, mis inimene neile räägib.
 
Nad ei ole tigedad ega kurjad, ainult hirmunud väikesed hinged, kes veel ei tea, et nende tulevik saab minna ainult paremaks... Ideaalne oleks leida kiisudele ühine kodu, kus nad saavad üksteisele toeks olla. Kuid nad on veel nii noored, et ilmselt harjuvad ka teiste seltsilistega. Praegugi on neil mängukaaslasteks veel kaks erinevatest pesakondadest ilma emmeta kassipoega.
 
Kui soovid Tormile kodu pakkuda, siis palun tutvu meie loomavõtmise tingimustega, täida ankeet ning õekeste hoiukodu võtab teiega ühendust.