Travis

Travis
Nimi:Travis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MURRUJA TRAVIS..

Hallikirju kasukaga ja imeliste roheliste silmadega Travis jõudis Pesaleidja hoiukodusse 28.12.2021 Loksalt. Ta on arvatavasti 5aastane.
Travis on väga hea iseloomuga kass. Ta on sarmikas, muhe, tundlik, meeldiv, sõbralik ja arukas. No neid häid omadusi on veel ja veel. Lihtsalt nii sümpaatne karvik. Ja kui pehme paks kasukas tal paitamiseks välja panna on! Juba praegu armastab ta inimese lähedust, naudib pai ja rullub kõht püsti mööda põrandat. Teisi hoiukodu kasse hetkel veel pelgab, aga üks karvane sõber sobiks talle uude koju kindlasti seltsiks.
Kohanemine tubaste oludega oli temal pikem, sest ta oli harjunud vaba liikumisega oma kindlal õuealal puukuuride juures koos ligi 30 pealise kassisuguvõsaga. Kohalikud prouad tagasid neile toidu vähemalt 4 korda päevas. Aga igapäevane pudrudieet ja niisked ning külmad ilmaolud jätavad oma jälje.
Travis vajab veel natuke kohanemisaega ja pisut silmaravi, aga veebruari lõpus on ta valmis juba oma päriskoju minema. Senikaua kirjuta talle sooviankeet ja tule teda vaatama ja oma kohaleolekuga, lõhnaga ning paikäega harjutama.