Trevor

Trevor
Nimi:Trevor
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE PAIKIISU TREVOR VAJAB KÄHKU KODU!

Saage tuttavaks meie armsa Trevoriga! Trevor jõudis Pesaleidja hoolde 17. detsembril 2021. Sünniajaks on tal hinnanguliselt 2016. aasta, seega on Trevor-poiss ligi 6-aastane kassike. Ta kolis pealinna Narvast. 2022. märtsis kolis Trevor edasi hoiukoju, kus temaga liitus aprillikuus ka sõber Rainer.

Trevor oli küll alguses kassitoas ehmunud, kuid hoiukodu elu on toonud kaasa kiired muutused. Trevor on tänaseks väga mänguhimuline kiisu, kes ajab taga palle ja jookseb ringi koos oma sõbra Raineriga. Üldse on Trevor suur sõber teiste kassidega, seega naudiks ka teise neljajalgse sõbra olemasolu tulevases kodus (või üldse koos Raineriga ühte koju kolimist).

Trevor naudib väga ka pehmeid paisid ja voodis magamist. Ta võib vahepeal ika veidi võpatada, ehk väike ebakindlus inimkäe suhtes on, aga oma hoiukodu inimestega on väga ära harjunud ja naudib pakutavat lähedust. Trevor on üldse väga malbe kiisuke.

Trevor on juba kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastast tõrjet! Kui tahate, et Trevor saaks harjuda juba oma päris kodus, siis täitke tema nimele ankeet ja tema hoiukodu võtab teiega ühendust! Hoiukodus saab ta olla mai lõpuni, kuna siis on hoiukodu perenaine ära kolimas - leiame Trevorile kodu enne seda!