Trudy

Trudy
Nimi:Trudy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HIRVESILMNE TRUDY KODUOTSINGUIL

Imeilus Trudy ootab kodupakkumisi. Oma häbeliku iseloomu tõttu ta ise ei julge ennast kassitoa külastajatele pakkuma tulla. Tema piilub kahejalgseid vaikselt pesast. Seega tulge ja otsime ta koos üles. Sest tegelikult on ta tõeliselt tore kass.

Trudy on mõnus pontsakas kass, kelle nägu meenutab veidi hoopis mänguloom oma suuuuurte ümmarguste silmadega. Iseloomult on Trudy arglik plika, kes praegu  pelgab veel inimest ning hoiab ohutut distantsi. Ometi on juba toimunud vaikne areng. Trudy julgeb inimsele juba lähemal olla ning ka terviseülevaatust lasi ta seekord väga ilusti ja rahulikult teha. Loodame, et varsti juba naudib paisid! Kodukeskkond oleks Trudy jaoks väga oluline, sest seal saaks paremini toimuda areng tema sotsialiseerimises.

Kui oled valmis oma kassitaltsutamisoskused proovile panema, siis paku kodu meie armsale Trudyle. Sellele armsale tüdrukule  peaks alles selgeks tegema, et pai on nii mõnus ja inimene on ka tegelikult tore! Täida palun meie kassivõtja küsimustik klikates nupule "soovin seda loomakest" ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Trudy on umbes 3-aastane emane kassike. Ta on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibitud ning saanud siseparasiitidevastase tõrje. Trudyga saab uude koju kaasa kingituse Royal Canini poolt.