Trühvel

Trühvel
Nimi:Trühvel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕRKJASMAGUS TRÜHVEL SOOVIKS VÄGA OLLA JUST SINU HOMMIKUKOHVIKAASLANE!

Trühvel on üks kena ja nooruke kassineiu, kes tuli Pesaleidjasse 14.08.2022 Paldiskist koos oma kolme lapsukesega. Hinnanguliselt võiks ta olla sündinud umbes 2020.aastal. Neljaliikmelisest perest oli emmekiisu kindlasti kõige pelglikum - eks kõige vanemal pereliikmel oli selleks ajaks ka kõige rohkem aega olnud, et koguda negatiivseid kogemusi, mis tema pelglikkuse algeks olla võivad. Augusti lõpus kolis terve pere aga Pesaleidja hoiukodusse ja paari kuu jooksul koos inimestega elamine on märgatavalt mõjunud positiivselt ka Trühvli avanemisele.

Kui esialgu oli tegemist päris korraliku “pannkookkiisuga”, kes inimese läheduses ennast võimalikult märkamatuks üritas teha, eest ära jooksis ja paikäe liginemisel üsna hirmutavalt susiseda-turtsuda võis, siis praeguseks on tegemist täitsa uudishimuliku kassitüdrukuga, kes inimese kohalolekust end liialt häirida ei lase. Jah, vahel tuleb ikka esile ka susisemist, kui liialt agaralt üritada pai teha, aga see on pigem niisama hoiatuseks ja kui ka tuleb väike käpalöök, siis hoiukodu perenaiselegi üllatuseks ei tee see üldse haiget. 
Video, kuidas Trühvel perenaist kõdistab: https://drive.google.com/file/d/1PDzX66aVBRmH6IYBt9m8YMmAlUwUl064/view?usp=sharing

Tegelikult saab Trühvlile täiesti mõnusalt ja pikalt ka pai teha. Tõsi - selleks tuleb küll õiget hetke oodata ja natuke kavalust tööle panna, aga see on täiesti võimalik! Ja näha on, et Trühvlile lausa väga meeldib paikäsi! Kassineiu üks lemmik-kohtadeks on söögilauatoolid ja kui hoiukodu perenaine oma hommikukohvi läheb jooma, siis kiisuneiu rahulikult pikutab tema läheduses ja kuulab ära kõik perenaise jutud. Vahel isegi kudistab kahejalgse varvastega ja muidugi kui konservikausse täitma hakatakse, siis on kiisukesel julgust lausa käest maiustada. 
Video Trühvli paitamisest: https://drive.google.com/file/d/1PD1iEDwwkaqgRY2Zs2H6iemGXHexI6NY/view?usp=sharing

Trühvliga seoses mainiks veel sellist huvitavat asja, et kuigi tegemist on veel inimese suhtes pelgliku kiisukesega, siiski näiteks transpordipuuri ronib ta täitsa pool-vabatahtlikult. Nii et kui mõtled, et põhimõtteliselt võiks küll ka natuke veel sotsialiseerimist vajavale kassile kodu pakkuda, aga muretsed näiteks arsti juurde või maale mineku pärast, siis Trühvel on ideaalne valik! 

Trühvel on saanud oma isikliku kiibi ja passi, esmased parasiiditõrjed, vaktsiinidoosi ja käinud steriliseerimas. Trühvel ootab väga külalisi Pesaleidja hoiukodus Tallinnas. Kuigi kiisuke vajab veel inimesega harjumiseks natuke aega, siiski loodab ta, et ka tema jaoks on kuskil keegi…
Video Trühvlist pärast steriliseerimisoperatsiooni: https://drive.google.com/file/d/1PLIOE28AUIqYWzlJ4G_b4Pml0CuYbdzm/view?usp=sharing

Kui tunned, et just Sinu hinges on soov lõplikult võita selle armsa kiisuneiu süda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Trühvli hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!