Unimüts

Unimüts
Nimi:Unimüts
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

SAMETKASUKAGA UNIMÜTS HAKKAB OMA KODU OTSIMA OKTOOBRIS! 

Tema süsimust emme, nimetame teda tinglikult Lumivalgekeseks, poegis hoiukodus salaja oma transpordikasti 6 pojakest. 6 pöialpoissi on paras arv sellepärast, et praegusel koroona ajal vaadatakse Aevastamisele viltu. 

Kiisuke sai nimeks Unimüts, kuna on pesakonnast kõige tagasihoidlikum ja tihtipeale kadunud emme kaissu magama. Unimüts oli nädal tagasi keskmisest loium ja hoiukodu läks temaga arstile, kus teda väheke vitamiinidega turgutati ja ravikuur määrati. Kiisu laseb endale ilusasti rohtu suhu panna, küll aga tuleb teda otsida, et kuhu ta jälle magama on pugenud.

Kogu pesakond õppis mõned päevad tagasi ise taldrikult pehmet toitu sööma ja nende ninakesed on tihti toiduga koos. Kiisud lutsutavad lihaputru taldrikult ja lasevad end pärast ilusti puhtaks kasida. Kassitualetti õppisid nad juba märksa varem kasutama.

Oma ülevaloleku aega veedavad nad hoiukodus mängides ja üksteisega mürades, emme pole enam väga oluline. Ilmselt saavad nad veel ka emapiima, kuid paari nädala pärast võivad kiisud kolida Maailma Parimatesse Kodudesse.

Kogu Pöialpoiste kamp on julged ja kasutavad inimest ronimispuuna, et mööda sääri üles ronida. Nii et hoidke oma sääred pikkade pükste varjus!

Kui soovid kauni neiu Unimütsiga tutvust teha, siis täida meie loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab ühendust.