Urmas

Urmas
Nimi:Urmas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

 

MUHE MEES URMAS SOOVIKS LEIDA KODU!

See pontspõskedega kiisupoiss on Urmas, kes jõudis Pesaleidja kassituppa 2017 aasta alguses Viljandi varjupaigast. Lihtsalt pealinnas on tunduvalt rohkem võimalusi päris oma kodu leida ja jääda kellelegi silma. Vähemalt nii me uskusime alati.. Aga tuleb välja, et Urmas on üks kauaolijatest meie kassitoas. Keegi, kellest kogu aeg mööda vaadatakse. Keegi, kes on "lihtsalt must-valge". Keegi, kelle kohta öeldakse, et "oi, kui suurt kasvu ta on!" ja valitakse välja hoopis keegi teine.
Urmas on malbe ja leebe, kes inimest pigem pelgab. Ta eelistab ära minna inimeste juurest, sest ta ei usalda neid. Kuidas ta saakski? Sellegipoolest sisimas, südames armastab kiisupoiss väga, et teda paitatakse ja sosistatakse ilusaid sõnu, sest ilusad sõnad meeldivad ka väga enesekindlale poisile alati!

Armas Urmas on sündinud umbkaudu 2013 aasta märtsikuus. Ta on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud kiibi, sise-välisparasiiditõrjed ning võtab kaasa ka Pro Plani kinkekotikese, et kojuminek ladusamalt läheks. Palun täida ankeet ja tule Urmasega tutvuma! Ta ootab seda väga..