Vardan

Vardan
Nimi:Vardan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RASKE ELUTEEGA VARDAN SOOVIB LEIDA OMA INIMESI!

Vardan on sündinud ilmselt aastal 2013, see rahulik kassipoiss jõudis Pesaleidjasse 24.09.2017 ning ta leiti Viljandimaal Vardi külas luusimas.

Ta armastab inimest ja tema läheduses olemist. Hoiukoju kolides ei saanud perenaine ilma temata tualetiski käia! 
Ent Vardani minevikus on tumedad saladused mis alles hiljaaegu paljastusid.. Hoiukodu ei saanud aru miks Vardan oma karva kisub. Kisub ja kisub ja lausa nii, et paljas nahk on paista! Veel ei mõistnud me, miks Vardan algul meessoost isikuid kartis. Ent hiljuti saime rohkem selgust vaese kiisukese minevikust.

Vardanit vaevasid põieprobleemid ja stress, mis mõlemad ravitoidu ja kodukeskkonna abiga kadusid. Ent mis ei kadunud oli murettekitav karva nokkimine.
Arsti juurde kontrolli minnes selgus, et Vardanit on kunagi tulistatud! Ja lausa mitu korda! Vaene kassihärra kannab inimkäe kurjuse tulemusi enda koljus ja rindkeres ning neid kuule ei saa me enam eemaldada, samamoodi nagu me ei saa eemaldada vaese poisi traumat tollest sündmusest.

Vardan armastab inimest, tema peal magamist ja tema läheduses olemist. Ta tunneks kindlasti ka suurt rõõmu teise kassi seltskonnast. Ent Vardani karva nokkimine tulenebki temaga kunagi juhtunud sündmusest. Seda saab kontrollida vaid poisi stressitaset vähendades ja andes talle kvaliteetset toitu. Ning kinnitades sellele kurbade silmadega hülgepoisile, et ta on väärt armastust. 

Kui hülgepoiss teis huvi äratas siis täitke loomavõtja ankeet ja me võtame teiega esimesel võimalusel ühendust! Vardan asub hoiukodus Tallinnas. 

Vardan ootab väga et ta saaks lõpuks oma koju kolida.