Verona

Verona
Nimi:Verona
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE VERONA OTSIB ELUAEGSET ARMASTUST!

Verona on imeilus suurte roheliste silmadega triibulise kasukaga pisikest kasvu tiigrineiu. Ta on umbes 5- aastane kassike, kelle minevik on sama kirju nagu tema kasukaski. Verona sündis ja uitas vanalinna tänavatel, kust ta 2018. aasta augustis kinni püüti ja Paljassaare varjupaika kolis. Kuna keegi talle kodu ei pakkunud, otsustasime tema eluted muuta ja võtsime ta Pesaleidja varjupaka, et keskkonnavahetus kodupakkujate valikut laiendaks. Kuna Verona ka Pesaleidja varjupaigas kellelegisilma ei jäänud, kolis ta nüüd vabatahtliku juurde hoiule, et päris kodu ootamine meeldivam oleks. IsIseloomult on ta inimeste suhtes veidi skeptiline, kuid selle me peaksime talle andeks suutma anda, sest kaks aastat varjupaigas elades ning sama kaua enne seda vanalinna tänavatel ringi jalutades, ei saagi inimesi eriti hästi tundma õppida. 

Verona saab läbi teiste kiisudega, sest ei varjupaigas ega ka hoiukodus ei ole ta oma toakaaslaste vastu agressiivsust üles näidanud. 

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta sellel samal lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Veronale külla.

Verona tulevane omanik saab ProPlanilt kaasa ka ühe väikese kingikoti.