Viktoron

Viktoron
Nimi:Viktoron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UHKE KARVALINE VIKTORON OTSIB SÜDAMESÕPRA!

Viktoron on noor kassipoiss, kes on sündinud 2022.aasta mais. Pesaleidjasse saabus ta alles selle aasta aprilli lõpus Viljandi varjupaigast, seega tutvustame Teile alles üpriski värsket kassitoa asukat.
Viktoroni tunneb kassitoas kergesti ära tema uhke, paksu, puhvis ja puhevil kasuka tõttu. Ja mis peamine, selle kõik on ta ise kasvatanud ja hooldanud. Kuude viisi vaeva ja rasket tööd ning ei miskit - seda oma inimest, kes sellist kasukat imetleda saaks ei paista aga kuskilt. Selles veel Viktoron kindel ei ole, kas lähipäevil seda ka mõnel võõral silitada lubab, kuid päris ligidalt lubab vaadata ikka.
Viktoroni järgmine pilgupüüdja on tema saba, mis teeb iga kassitoa külastaja põlvist nõrgaks. Seda ei saa lihtsalt märkamata jätta, sest see on tõesti üks kassitoa kauneima saba tiitli kandidaate - vaata et isegi VÕITJA!!! Oh, ja muidugi need päikese käes sillerdavad rohelised silmad, mis paistavad ka kõige kaugeimast kassitoa pesast. Ja kirsiks tordil on Viktoroni looduse poolt hellitatud tema armsate karvaste kõrvade ja ihaldusväärsete pikkade vurrudega.
Viktoron on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud parasiiditõrjet.

Kui Viktoron võlus ka Sind, siis tule ruttu kassituppa temaga tutvuma ning vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust.