Vlad

Vlad
Nimi:Vlad
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

‘’Vladislaaaav! Baby don’t hurt me!’’ Tõenäoliselt laulaks armas veidi hirmul Vlad just seda sulle, kui sa talle liiga lähedale lähed.

Ta tõesti loodab, et ei pea enam kunagi elus haiget saama. Arvatavasti pole see mõnusalt hall iluspoiss oma varasemas elus inimeste headust ja paikätt tunda saanud, mistõttu ei tea ta, mida inimesest arvata.

 

Küll aga on see just Sulle, hea inimene, suurepäraseks võimaluseks tõestada talle, et inimesed(eriti Sina!) on ilusad ja head! Konserv siin ja maius seal, rahulik keskkond Vladile ta uue elu avastamiseks ja ajapikku saavad teist sõbrad. Üsna kindlalt võib väita, et tegu on Harjumaa poisiga, kes pärit Jõelähtmelt, aga see ei sea piire ta tulevase elukoha osas.

 

Kui ka Sul jäi Vladi lauluke kummitama ja sooviksid selle armsa kiisuga seda laulukest koos laulda, võta ühendust ja tule talle külla! Selleks ei pea palju vaeva nägema, kõigest vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ja edasi võtame juba ise sinuga ühendust!

 

Selleks, et teil Vladiga oleks natukene kergem koos kohaneda, on ProPlan otsustanud anda teile kaasa ka pisikese kingituse!