Winehouse

Winehouse
Nimi:Winehouse
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÖÖMUST ILUDUS WINEHOUSE OTSIB KANNATLIKKU JU SOOJA KODU

Winehouse on imeilus süsimust kassipreili ookerkollaste silmade ning siidise ja läikiva kasukaga.

Selge on see, et üles kasvades polnud kiisupiigal mingit (head) kontakti inimestega ning inimesi usaldama ja lähedust otsima pole teda õpetatud. Võib-olla on keegi teda löönud või muu julmusega temas paikäe vastu hirmu tekitanud, sest läheneva õudsa kämbla eest peitu läheks ta kasvõi läbi seina, kuid kui austada Winehouse isiklikku ruumi vajadust, saab temaga väga lihtsasti koos elada. 
Olenemata tema umbusust inimeste suhtes on Winehouse MEELETULT hea ema ja õpetas juba teise pesakonna täpselt sama puhtaks ja targaks, kui ta ise on. 

Winehouse otsib päriskodu, kus saaks omas tempos harjuda, avastada ning lõpetada see kohutav ühest kohast teise kolimine, mis iga kord uuesti peaaegu tagasi algusesse viib. Sobilik kass oleks ta inimesele, kes otsib endale seltsilist, kes pahandust ei tee ja kunagi öösel üleval ei hoia, vaid vaatab eemalt uudishimulikult ja käib kodus vaikselt mööda oma radasid. Kuigi ta pole pai- ega sülekass, on Winehouse tore kaaslane ning talle aega ja hoolt andes avaneb ta aina rohkem.

Winehouse on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud parasiiditõrjed.

Kui tunned, et sinu kodust on puudu ilus ja salapärane nõiakass, kes vajab vaid oma pesanurgakest ning head kõhutäit, hoides vastutasuks kapitagustel ja öökollidel silma peal, siis täida julgelt ankeet vajutades allolevale nupule "soovin seda loomakest".