Xavier

Xavier
Nimi:Xavier
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

XAVIER MÖLLAKS MÕNUGA OMA KODUS
Xavier on pooleaastane toreda valge maskiga must kassipoiss, kelle ta hulkurist emme poetas möödunud aasta novembris Loksa laevatehase mahajäetud tsehhi nurka. Õnneks märkasid teda luurekat mängivad koolilapsed just vahetult enne talvekülmade tulekut ja toimetasid üsna ehmunud ja näljase kassipoisi kohaliku memme juurde, kes ennegi on kodutuid kasse aidanud. Ja sealses hoiukodus ta siis nüüd sirgub ning loodab, et kusagil on üks pere, kes teda endale soovib ning Xavier saab ka volilt möllata kohe päris oma kodus. Memmel ju jalad haiged ja ei jaksa tema kassilapsega võidu joosta. Aga vaat kui oleks pere, kus oleksid ka lapsed, küll siis mängiks, lööks nurru ja poeks sülle!
Keerulisest minevikust hoolimata on Xavier väga tubli ja ontlik kassinoormees. Ei pirtsuta toiduga, kasutab korralikult liivakasti ja kui suures mängutrallist väsib, siis poeb magama ikka inimese kõrvale.

Kiisupoiss on saanud korraliku parasiiditõrje. Uude koju läheb kiibistatult ja isikliku passiga.
Kui oled valmis Xavierile kodu pakkuma, siis täida palun meie kiisuvõtja ankeet ja Xavieri esindaja võtab Sinuga ühendust. Ka kõikidele Su lisaküsimustele vastab ta meelsasti, kui kirjutad aadressile kylli@pesaleidja.ee
Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab Xavier kaasa Royal Canini kinkepaki.