Yessica

Yessica
Nimi:Yessica
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS MUST-VALGE JUMALANNA YESSICA ON VALMIS OMA SÜDAMESSE SULLE RUUMI TEGEMA! 

See imeilus graatsiline tegelane on arvatavasti 2019. aasta veebruarikuus sündinud Yessica, kes kolis Narvast Pesaleidjasse 2020. aasta juulis. Narva on küll äge koht, kus elada, kuid Tallinna kolis ta oma armsa õe Yasmiiniga ikka selleks, et pealinnas rohkematele inimestele silma jääda. 

Inimestest ei arva Yessica hetkel just eriti palju. Ju tal pole oma lühikese elu jooksul veel inimestega erilist kokkupuudet olnud, kuid oma koju tahab ta sellest hoolimata. Võrreldes õe Yasmiiniga on Yessica kahest õest leplikum ning kui ta puuris elades vaktsiinide kinnitumist ootas, siis ta lasi endale mõnikord isegi pai teha! Vabapidamistoas, kus on tema ümber veel 120 kassi, jookseb ta inimese eest pigem minema ning paikäe hirmutamiseks näitab ta oma pisikesi hambaid ja laseb kuuldavale pisikese sisina.

Yessica vajab kõvasti aega ja järjepidavust, mistõttu sobib ta elama perekonda, kus ei eeldata seda, et ta kahe nädalaga paikassiks muutub. Metsikute kassidega tuleb näha kõvasti vaeva, kuid  kogu töö ja vaev on seda väärt. Kõik pisikesed edusammud on meeletult erilised ning teevad lõpuks kokku suure ja märkimisväärse arengu. 

Oma töös kohtame iga päev kasse, kes olid kunagi padumetsikud, kuid aja ja armastusega on tõelisteks sülekassideks muutunud. Yessica on ju nii eriline ja armas ning ta väärib endale turvalist kodu, kus oleks keegi, kes on talle alati olemas. Keegi, kes õpetab talle, et inimesed ei ole kurjad. Keegi, kes annab talle lõputu tähelepanu ja armastuse. Keegi, kes kirjutab meile paari aasta pärast sellest, kuidas kunagi sai koju toodud maailma peale tige Yessica, kes on tänaseks tõeliseks paikassiks muutunud. Me ju saame selliseid kirju iga päev ning me nii loodame, et keegi meile Yessicast ka nii kirjutaks!

Kui just sina soovid imeilusale Yessicale armastust õpetada, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest" ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!