Yeti

Yeti
Nimi:Yeti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD!

PISIKE LUMEKARVA YETI SOOVIB OMA KOJU KOLIDA!

 

Imeilus suurte silmadega pisike kassipoiss Yeti kolis Pesaleidjasse 19. novembril Narvast.  Algul oli pisike septembrikuus sündinud kassilaps väga hirmunud, kuid õige pea tuli vabatahtlik ja viis ta omale hoiukoju. 

Yeti on siiani veel natukene arg, kuid ta on ta lühikese ajaga teinud väga palju edusamme ning õppinud hoiukodus inimesi armastama ja vaikselt juba ka usaldama. Pisike Yeti on oma lühikese elu jooksul väga palju läbi elanud ning on näha, et väikseke vajab veel pisut aega. Ta ei ole üldse metsik, kuid võõrast ta veel pelgab ning proovib lähenevate saamude eest ruttu plehku panna. Küll aga on ta väga hea kaisupall oma hoiuemale, keda ta tänaseks on usaldama õppinud. Oma päevi veedab ta meelsasti tema seltsis kaisutades ning naudib paisid ja silitusi, mida talle päeva jooksul jagatakse. Kindlasti saab ka oma päriskodus Yetist aja jooksul suur sülepoiss! Samuti saab ta hoiukodus läbi ka seal oleva täiskasvanud kassiga, kellega väike Yeti hea meelega mängib. Yeti sobiks ideaalselt perre, kus oleks juba teine kass ees, kes õpetaks talle uut pererahvast usaldama.

Loodus on armsale Yetile kinkinud imeilusa valge kasuka, mis lausa kutsub ennast paitama. Tema pisikest nägu kaunistava s-u-u-r-e-d silmad, millega jälgib ta väga hoolikalt kõike, mis tema ümber toimub. See on lausa uskumatu kui suured ta silmad on! Samuti kaunistab ta imeilusat näokest imearmas heleroosa nöbinina. Yeti peas on üks pisike must karvalaik, mis meenutab justkui mütsi. Tõeline lumelaps, müts on alati peas!

Yetil on jõuluvanale suur-suur palve! Nimelt tahab pisike lumepall Yeti jõuludeks päris oma koju kolida! Nüüd Yeti palubki heade päkapikkude abi, kes aitaksid ta kuulutust jagada, et palve jõuluvana ja uue pereni jõuaks. Pisike Yetike tahab ju ka jõuluhommikul oma inimese kaisus ärgata ja seejärel kuuse all kingitusi avada. Ning me võime lausa ette kujutada kui palju rõõmu ta oma perekonda toob! Ta on kindlasti parim kingitus, mille sa endale teha saaksid!

Yeti muutub uues peres kindlasti ruttu südamelähedaseks, pakuks pereliikmetele palju mängu- ja pairõõmu ning toimetaks ka muidu heatahtlikult. Veel võtab Yeti endaga Pesaleidjast kingitusena kaasa Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda sisseelamisega.