Yeti

Yeti
Nimi:Yeti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Anneta Pesaleidjale
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE YETI OOTAB PÄRIS OMA PESAPAIKA!

Yeti kolis Pesaleidjasse alles hiljuti 19. novembril. Esimesel päeval oli ta hirmunud ning näugus palju, kuid praeguseks on ta juba julgemaks muutunud. Yeti armastab paisid ning tuleb meelsasti sülle. Hetkel on ta kolinud hoiukoju, kus tal on võimalik sotsialiseeruda teiste kassidega ja muutuda veelgi vapramaks.

Yetil on kaunis valge kasukas ja sõbralik roosa nina. Tema näol võib näha ka sügiskollaste lehtede ilusat tooni. Yeti on tubli kassipoiss, ta sööb ning magab nagu ikka üks terve kass. Ta on juba saanud ka parasiidivastase tõrje.

Yeti on umbes 3- kuune. Talle meeldiks kolida päriskoju, kus ta saaks kullakallilt üles kasvada. Yeti muutuks uues peres kindlasti ruttu südamelähedaseks, pakuks pereliikmetele palju mängu- ja pairõõmu ning toimetaks ka muidu heatahtlikult. Veel võtab Yeti endaga Pesaleidjast kingitusena kaasa Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda sisseelamisega.

Kui pisikene Yeti jäi Sulle silma, siis kliki alloleval nupul „Soovin seda loomakest“, täida küsimustik ning loe läbi ka kassivõtmise tingimused. Seejärel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ühendust ning juba peatselt on võimalik Yetiga kohtuda ning ta päris oma pesapaika viia!