AITÄH, ET OLETE OLEMAS!

AITÄH, ET OLETE OLEMAS!Pisike kollaaž annetustest, mida detsembris vastu oleme võtnud
28.12.2021

Jõulud on kujunenud meie jaoks kui annetamiste ja abistamiste tipp-perioodiks. Inimesed leiavad endas üles lahke külje ja märkavad endast nõrgemaid. Võimalik, et see on kujunenud meie jaoks traditsiooniks ja palju on räägitud, et tegelikult võiksime hoolimist terve aasta vältel välja näidata. Igasse kuusse väike heategu teeks aasta lõpuks kokku 12 pisikest, mis arvatavasti oleks suurema kaaluga kui üks jõuluajal tehtud.

 

Siinkohal ei taha me rõhutada rahalisi annetusi/abi. Nii palju on veel võimalusi kuidas abkätt ulatada, sest palju on abivajajaid. Seega peaks igaüks leidma endale meelepärase valdkonna, organisatsiooni või inimese. Näiteks Pesaleidjas on kõige suuremaks aardeks meie kallid vabatahtlikud ja hoiukodud, kelleta ei oleks Pesaleidjat. Nende panus ja abi on sõnadega kirjeldamatu ning nagu nende “tiitel” vihjab, siis ka vabast tahtest ja tasu ootamata.

 

Paljud tulevad ja soovivad teha meile füüsilisel kujul annetusi. Näiteks toit, kraapimispuud, mänguasjad ja kõike, mida on nende endi kassidest üle jäänud. Annetatakse ka tekstiile, mida saame kasutada tubades ja puurides. Annetajatele on need ebavajalikud, aga meile teinekord kullahinnaga, sest jälle on meil üks mure vähem. Õnneks on Pesaleidja asukoha juures ka väga armas pluss. Nimelt meie vastas tegutseb komisjonipood Magda, kust tihti annetatakse meile erinevaid tekstiile. Teeme head mitte ainult kassidele vaid ka loodusele, sest taaskasutus on meil kindlasti maksimaliseeritud.

 

Kuid olgem ausad kõike ei saa annetada või ajas panustada. Kliinikutele on meil ikkagi vaja maksta rahas ja siinkohal ei saaks me hakkama ilma annetajateta. Palju on püsiannetajaid ja kogu Pesaleidja tiim on ääretult tänulik, et usaldate meid ja soovite omalt poolt kaasa aidata kodutute loomade kriisi lahendamisse. Muidugi juba paar aastat oleme ise, meie inimesed, kriisiga püüdnud hakkama saada ja kindlasti on see kõiki mingil määral puudutanud, aga me ei saa pöörata selga ja jätta sellepärast abistamata ka neid, kes seda ise teha ei saa.

 

Soovime tänada kõiki, kes on tulnud juba meie juurde või on veel teel, sest ilma teieta ei oleks ka meid ja see aasta on olnud küll raske, aga koos oleme hakkama saanud ja üldse mitte halvasti. Loodame, et järgmine aasta tuleb meie kiisudele veel parem ja ehk õnnestub neil kõigil kodud leida. 

 

Dream big little ones! 

 

Pildil:

 

Vasakul üleval: Saksa Gümnaasium

Paremal üleval: Magnum Veterinaaria

Vasakul all: jälgija

Vasakul all: Mustamäe Gümnaasium

 

-----------------------------
AITA MEIL AIDATA

Pesaleidja kuulub Vabaühenduste Liidu heade annetuste kogujate nimekirja ning järgib annetuste kogumise head tava.

Iga ülekantud euroga saad aidata Pesaleidja kassitoas ja hoiukodudes olevaid kasse ja koeri!

Palun anneta endale sobiv summa Pesaleidja MTÜ kontole:
EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank

Helista Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0905 - kõne hind 5 €
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!