Hakka hoiukoduks

TULE PESALEIDJASSE HOIUKODUKS

Kui oled vähemalt 18-aastane ja elad Tallinnas, Sul on aega ning tahtmist aidata loomi, siis on Pesaleidja õige koht Sinu jaoks. Pesaleidja hoiukoduks olemine annab Sulle võimaluse aidata Pesaleidja MTÜ hoole all olevaid kodutuid loomi, kellel pole mitte kedagi peale vabatahtlike.

Kui Sa tahad hakata hoiukoduks, siis pead Sa teadma, et hoiukodu toidab, joodab, hooldab, sotsialiseerib ja ravib enda hoole all olevat looma. Hoiukodu kohtub loomasoovijatega ja teeb igati Pesaleidja vanemvabatahtlikega koostööd loomale uue kodu leidmisel ning jälgib Pesaleidja MTÜ reegleid. Kiisu võib leida kodu mõne päevaga, samas võib minna ka aasta. 

Pesaleidja MTÜ hoiukodude programm on mõeldud loomadele, keda ei saa mingil põhjusel (tiined kassid, kassi pesakonnad, ravi vajavad, üksikuteks kassideks sobivad või arglikud kassid, keda on vaja sotsialiseerida) kassitoas majutada. Sedasi aitame konkreetset hoiukoju kolivat looma, leevendame kassitoas olevate loomade olukorda ning anname tänaval olevatele loomadele võimaluse kolida kassituppa. 

Hoiukodu ise hoiulooma valida ei saa, hoiukoju loovutatava looma valivad Pesaleidja vabatahtlikud. Otsus tehakse vastavalt hoiukodu võimekusele ja võimalustele. Kõigi hoiukodudega sõlmitakse hoiukodu loovutusleping enne kui lemmikloom hoiukoju loovutatakse.

Hoiukodu võib kõik vajaminevad vahendid sh kassitarvikud, toidu, kassiliiva ja ravimid ise soetada. Ostes vahendid ise annad meile võimaluse aidata rohkem loomi. Kui seda ei ole võimalik teha, siis vajaminevad vahendid saad Sa Tallinnast Pesaleidja kassitoast (kassituba asub Tallinnas, Tammsaare tee 89). Kõikide vahendite laenamine tuleb kontaktisikuga eelnevalt kokku leppida. Arstiabi, ravimid loomadele ja vajalikud operatsioonid tehakse Pesaleidja MTÜ lepingulistes kliinikutes ning arved tasutakse Pesaleidja poolt. Kõik visiidid tuleb Pesaleidja poolt enne visiiti kinnitada.

Hoiukodu otsime me üldjuhul kuni kiisu päriskodu leidmiseni. Kiisu võib leida kodu mõne päevaga, samas võib minna ka aasta.

Kui saad mõnele hädasolijale hoiukodu pakkuda, siis täida palun sooviavaldus. Sooviavalduse leiad siitVõtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsume kassituppa (kassituba asub Tallinnas, Tammsaare tee 89) meie tegemistega lähemalt tutvuma.

Kõiki meile saadetud avaldusi ja andmeid kasutame üksnes Pesaleidja MTÜ siseselt ega jaga neid kõrvaliste isikutega.

Pesaleidja MTÜ vabatahtlikuks hakates pead olema nõus vabatahtliku tegevuse hea tavaga. Hea tava leiad siit.

Hoiukoduks olemine on vabatahtlik ja selle eest mingit tasu ei saa, peale hea enesetunde, et oled teinud midagi hädasolijate jaoks, kes endid ise aidata ei saa.

Pesaleidjad ja kiisud ootavad Sind!