Hakka vabatahtlikuks

TULE PESALEIDJASSE VABATAHTLIKUKS

Kui oled vähemalt 18-aastane, Sul on aega ja tahtmist aidata loomi, siis on Pesaleidja õige koht Sinu jaoks. Pesaleidja vabatahtlikuks olemine annab Sulle võimaluse aidata Pesaleidja MTÜ hoole all olevaid kodutuid loomi.

Pakume uutele vabatahtlikele väljaõpet ning igakülgset toetust ja üheskoos leiame kindlasti valdkonna, kus just Sina kõige rohkem aidata saaksid. Vabatahtlikud aitavad hoolitseda kasside eest Pesaleidja kassitoas. Sotsialiseerivad arglikke kasse, teevad oma hoolealustele reklaame ja otsivad kassidele kodu.

Alati on abi vaja ka pildistamisel, juttude kirjutamisel, ürituste korraldamisel, infomaterjalide ja plakatite kujundamisel, meenete valmistamisel, kiisude transportimisel autoga kliinikusse ja tagasi. Tule teeme koos, sest koos jõuame rohkem! :)

Kui soovid meiega liitud, siis täida palun vabatahtliku sooviavaldus. Sooviavalduse leiad siit. Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsume kassituppa (kassituba asub Tallinnas, Tammsaare tee 89) meie tegemistega lähemalt tutvuma.

Kõiki meile saadetud avaldusi ja andmeid kasutame üksnes Pesaleidja MTÜ siseselt ega jaga neid kõrvaliste isikutega.

Pesaleidja MTÜ vabatahtlikuks hakates pead olema nõus vabatahtliku tegevuse hea tavaga. Hea tava leiad siit.

Vabatahtlikuks olemine on vabatahtlik ja selle eest mingit tasu ei saa, peale hea enesetunde, et oled teinud midagi hädasolijate jaoks, kes endid ise aidata ei saa.

Pesaleidjad ja kiisud ootavad Sind!