Paku abivajavale kiisu hoiukodu!

Paku abivajavale kiisu hoiukodu!
21.09.2021

Abivajavale kassile hoiukodu pakkumine on väga hea võimalus aidata abivajajat ning lisaks sellele täidab üks armas kiisuke ka sinu kodu rõõmuga. :)

Hoiukodu pakkumine ei ole tegelikult sugugi nii keeruline kui eemalt tunduda võib. Selleks ei ole vaja mingeid erilisi oskusi ega ka enamasti varasemat kogemust. Kõik, mis sul vaja on, on kannatus, mõistmine ja tahtmine aidata.

Küll aga tuleb arvestada, et päris ise omale hoiulist valida ei saa, vaid hoiuline valitakse koostöös Pesaleidja inimestega vastavalt võimalustele ja abivajavatele. St enamasti tuleks arvestada, et hoiukodu vajavad kassid, kes arglikud, ei saa teiste kassidega läbi või vajavad näiteks eritoitu, lisaks ka kassipojad ja tiined kassid. Aga muidugi võetakse arvesse ka hoiukodu pakkuja võimalusi, st ei pea kartma, et saad kassi, kellega sa kuidagi hakkama ei saa.

Kui pakud Pesaleidja kassile hoiukodu, siis üldiselt eeldame, et pakud talle hoiukodu kuni ta leiab päris oma kodu. Sel ajal maksab Pesaleidja vajadusel raviarved ning vajadusel saad ka krõbinad, kausid, mänguasjad, liivakasti ja muu vajaliku Pesaleidja kassitoast.

Kui sa soovid pakkuda hoiukodu Pesaleidja kiisule, siis ankeedi leiad siit: www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud

Hoiukodu vajab praegu ka armas Jade, kes ka siin pildil on. Loe Jade kohta siin: www.pesaleidja.ee/loomad/jade-22274598

Loe ka hoiukodude võlust ja valust Kelli näitel: www.pesaleidja.ee/blogi/hoiukodu-hoiukodunduse-volud-ja-valud-noodipesakond-ehk-kelli-lugu/id/3