Pesaleidja eripakkumine eriti tarmukatele hoiukodudele!

15.08.2016
Pesaleidja eripakkumine eriti tarmukatele hoiukodudele!

Tegelikult ei ole see muidugi mingi pakkumine - see on appikarje. Sel korral ei otsi me hoiukodusid nunnudele töntsakatele kassipoegadele, vaid kassidele, kes virelevad juba pikalt kassitoas ja hoolimata igapäevasest ravist ei parane. Nende ainus lootus on pääseda välja puuridest, saada igapäevast hellust ja tähelepanu. Otsime vapraid ja pealehakkajaid loomaarmastajaid, kes tahavad õppida loomade eest hoolitsemist ja ravimist. Kedagi, kes tahab anda loomale tagasi elulootuse ja elurõõmu.

Ükski meie praegu abivajavatest kassidest pole metsik, nad on harjunud igapäevaste protseduuridega ning taluvad neid päris vapralt. Neist ükski ei ole eluohtlikus seisundis, kuid nende stressitase pikaajalisest puurielust ei lase neil terveks saada. Meie poolt on igakülgne tugi: nõuanded, ravimid ja vajalikud arstivisiidid, toit jne.

Esimeses järjekorras on meil Konrad, kes võitleb nohu, silmapõletiku ja seenega. Pikalt põiepõletikus vaevlenud Miska, kes vajab peale peatset operatsiooni rahulikku taastumispaika. Igemepõletikuga ja lähiajal hambaoperatsioonile minev Traki, alatoitunud Lorenzo ja tatistav Rein, kelle energia kuidagi puuri ära ei mahu. Neile kõigile oleks tohutuks abiks kasvõi paarikuune armastusekuur!

Kui tunned, et Sul on väike varu aega ja energiat ning suur kogus hellust ja hoolivust, siis kirjuta meile FB postkasti või aadressil kelli@pesaleidja.ee