Aadu

Aadu
Nimi:Aadu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUR KAISUKARU AADU OOTAB PIKKISILMI KODUPAKKUMISI!

Aadu on hinnanguliselt 4 aastane isane kass, kes jõudis Pesaleidjasse 2021. aasta mai kuus.

Aadu on üks äärmiselt armas kass. Ta armastab lähedust, rahulikku paitamist ja tähelepanu. Suur mänguloom ta ei ole, pigem naudib lihtsalt olemist ja paisessioone. Ta oleks väga hea seltsiline mõnusasse, rahulikku koju. Teiste kassidega on tal suhted samuti väga head ning tal on ka kassitoas paar temasugust suurt isast semu, kellega talle meeldib koos aega veeta ja pikutada.

Aadu ainus AGA on, et ta on FIV+ mis tähendab, et tema immuunsussüsteem on keskmisest nõrgem. Küll aga ei riku see tema elukvaliteeti ja ta on igati rõõmus kiisu! Lähemalt saate FIVist lugeda meie blogist https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Aasu on kenasti korrapäraselt vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ning saanud ka parasiiditõrje. Ta väga tahaks oma koju kolida, et kogeda ning anda vastu piiritut armastust!

Kui Aadu teile hinge puges, siis palun tutvuge meie loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Aadu nimele - Aadu hooldaja võtab teiega ühendust ning vastab igale küsimusele mis tekib.