Ace

Ace
Nimi:Ace
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ENERGILINE KASSIPREILI ACE

Ace on mustvalge kassipreili, kel vanust 3-aastat, pealehakkamist omajagu ja potentsiaali olla väga meelelahutuslik perenurrik. Pesaleidjasse saabus ta Paljassaare varjupaigast 2022. aasta märtsis. Ta on korra koduski ära käinud, kuid juhuse tahtel ei vedanud tal koduga, sest nemad teda armastama ei hakanud ja tõid Ace'i kassituppa tagasi. Ace käis kassituppa saabudes norus peaga ja tujutult ringi, kuid õnneks otsustas ta end mitte maha kanda (vahetas nime Ragne ägedamaks Ace'iks) ja ootab nüüd oma õiget inimest. 

Ace on uudishimulik kassiplika, kes tuleb kahejalgseid külalisi uksele alati tervitama. Energiat on tal palju ja boss lady on ta ka. Pole harvad olukorrad, kus ta vaidleb tuliselt teiste vurrulistega pasteedisöömise ja paisaamise eesõiguste pärast. Mis muidugi ei tähenda, et nad ei võiks järgmisel hetkel juba sõbralikult koos lebotada. Ta arrmastab nii inimesi kui kasse. Pesaleidjasse saabudes oli Ace hall hiireke, kes tegi vehkat pelgalt inimese nägemise peale, kuid ta on teinud 180-kraadise pöörde. Kahjuks on olnud saatus tema vastu õel, nagu ilukirjanduse parimate kangelannade puhul ikka. Kas tema lool on õnnelik lõpp?

Vaata Ace'i videoid Pesaleidja Instagramis: Ace mängib tunnelis; kuidas Ace möllab teise kassipojaga ja naljakat videot ajast, mil Ace end nii meelsasti paitada ei lasknud (pane heli ka peale). Kuidas on tal paitamisega lood? Ülekere pikk silitus, pea pealt kratsimine, lõua alt kudi-kudi tegemine muudavad Ace-preili jalust nõrgaks. Ta jääb hellitusi nautima, hõõrub vastu sääri, et sa teda ei unustaks, ning lükkab oma pead peopessa, et Sa paitamist pooleli ei jätaks. Ah et kui väga talle pai meeldib? Eks oma silm ole kuningas!

Ace'ile on tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid ja on valmis kohe koju minema. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud ning saanud sise- ja välisparasiitide vastase tõrje. Kui Sina soovid armsale preili Ace'ile kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu palun tingimustega ja täida ankeet, ning Sinuga võetakse peagi ühendust!