Ace

Ace
Nimi:Ace
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROHESILMNE PREILI ACE OTSIB LÕBUSAT KODU!

Ace on mustvalge kassipreili, kel vanust 3-aastat, pealehakkamist omajagu ja potentsiaali olla väga meelelahutuslik perenurrik. Pesaleidjasse saabus ta Paljassaare varjupaigast 2022. aasta märtsis. Ace on uudishimulik kassiplika, kes tuleb paide ja maiuste ootuses kahejalgseid külalisi uksele alati tervitama. Ta armastab nii inimesi kui teisi kasse. Aga pasteeti ta suisa jumaldab. Küsib juurde ja lakub sõrmed puhtaks.

Pesaleidjasse saabudes oli Ace hall hiireke, kes tegi vehkat pelgalt inimese nägemise peale, kuid ta on teinud 180-kraadise pöörde.  Kuidas on tal paitamisega lood? Ülekere pikk silitus, pea pealt kratsimine, lõua alt kudi-kudi tegemine muudavad Ace-preili jalust nõrgaks. Ta jääb hellitusi nautima, hõõrub vastu sääri, et sa teda ei unustaks, ning lükkab oma pead peopessa, et Sa paitamist pooleli ei jätaks. Ah et kui väga talle pai meeldib? Eks oma silm ole kuningas!

Ace'ile on tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid ja on valmis kohe koju minema. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud ning saanud sise- ja välisparasiitide vastase tõrje. Kui Sina soovid armsale preili Ace'ile kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu palun tingimustega ja täida ankeet, ning Sinuga võetakse peagi ühendust!