Adalbert

Adalbert
Nimi:Adalbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ERITI UHKE KASUKAGA ADALBERT OTSIB ARMASTAVAT KODU!

„Tere, mina olen Adalbert, härrasmees oma parimates aastates. Mu ilusat puhvis kasukat arvestades ja suurtesse rohelistesse silmadesse vaadates ei võiks arvatagi, et tegelikult olen juba seeniorkiisu. Varsti saan juba 11 aastat vanaks! Sündisin 2013. aastal Narvas, kuid eelmise aasta oktoobris tõi elutee mind pealinna. Või noh, mis elutee, ikka kahejalgsed.

Rääkides kahejalgsetest, siis ma neid veel täielikult usaldada ei suuda – ennast peab ju ikkagi nende ettearvamatu käitumise eest kaitsma! Kui teiste kassidega saan ma ilusti läbi, isegi pikutan vahepeal nendega koos, siis inimest jälgin altkulmu. Kuna inimesi pisut kardan, siis võin viibata kas käpaga või panna jooksu. No olgem ausad… mis mõttes keegi tuleb minu majesteetlikku karva sasima, kui ma olen laka läikimalöömiseks nii palju vaeva näinud?!

Siinkohal avaldan aga Sulle paar saladust: tegelikult ma ei ole südames kuri, lihtsalt elu pole minu jaoks alati kerge olnud. Näiteks aknast välja vaadates lasen ennast mõnusasti mõne mänguasjaga sügada. Ka mina sooviksin nii-nii väga oma kodu, täpselt samamoodi, nagu mõned minu sõbralikumad kiisud kassitoas. Vajaksin inimest ja sõpra, kes oleks mõistev minu hirmu(de) suhtes ja annaks mulle piisavalt aega ennast avada, sest lõppude lõpuks tahan, et ka keegi kahejalgne minu pehmet kasukat silitada saaks.”

Adalbert on kiibistatud, kastreeritud ning saanud korrapäraselt parasiitide vastast tõrjet.

Kui tundsid, et just Sinu hinges on koht kaunile ja tagasihoidlikule Adalbertile, siis täida kiisusoovija ankeet vajutades nupule "Soovin seda loomakest" siis saame Sinuga ise ühendust võtta!