Addison

Addison
Nimi:Addison
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDIS ENDALE KODU KUHU PÄRISEKS JÄÄDA!

Addison on üks ütlemata tore kiisupreili, kes on terve oma elu ootanud seda ühte ja õiget - tema päris oma inimest. Paraku on aga läinud nii, et seda oma inimest, ega päris oma kodu, pole see malbe kass siiani leidnud.


Addison veetis Pesaleidja kassitoas kaks aastat, oodates ja ettevaatlikult turvalisest peidupaigast piideldes. Tema ei ole see kass, kes teistest mõõda trügiks, kes oleks pealetükkiv, kes sooviks võistelda kassitoa rivaalitsevas õhkkonnas. Elu keerdkäikude tõttu on see kass õppinud end hoidma, õppinud käituma nii, et tema usalduse peab ära teenima. Ilmselt ka seetõttu jäi ta teiste kasside kõrval nii kauaks märkamatuks.


Addisoni särava iseloomu tõi viimaks välja hoiukodu, kus teda on saatnud märgatavad edusammud. Seal ei pidanud karvapall enam taluma stressi teiste kasside pärast ning temas avanes täiesti uus külg. Kassitoas pesasse peituvast triibikust on saanud aktiivne ja rõõmus kass, kes armastab üle kõige mängida, sulepulka taga ajada ning jälgib meeleldi nii aknast linde kui ka inimese tegemisi-toimetusi, laskmata asjaosalisi hetkekski silmist. Lisaks eelnimetatule meeldib Addisonile vaadata koos inimestega telekat. Tema erilised lemmikud on multikad - pole mingi probleem vaadata ära täispikk film lammas Shaunist või hoopis järgemõõda erinevaid loodussaateid - eriti lindudest ja närilistest.


Korda peab Addison enda ümber hoolikalt, kasutades tema jaoks ette nähtud liivakasti ning mööblit ta ei lõhu. Lilled jätab Addison puutumata, kui tema jaoks on pandud enda roheline taimeke, mida ta vahetevahel saaks näksida.


Kõige rohkem vajab Addison usalduse võitmiseks aega ja kannatlikkust. Kindlasti ei ole ta see kass, kes tuleks kiiresti sülle või esimesel ööl kaissu. Ka hoiukoju sattudes oli karvapall pelglik - kuid seda kõike seetõttu, et ta lihtsalt ei teadnud, mida inimesest oodata. Hoiukodus sai Addison ka oma esimesed paid. Algul võis inimkäsi tunduda üsna hirmutavana, ent tundes paid oma seljal nautis ta igat sekundit, nurrudes ja ennastunustavalt sõtkudes... ja lõpetades ehmatusega... mis see siis nüüd oli? Kas see ongi pai?


Addisoni pisikese murtud südame parandamiseks on vaja veidi vaeva näha, kuid vastutasuks leidub temas truu sõber kogu eluks.
Addisonil on imekaunis tiigritriibuline kasukas ja ilmekad rohelised silmad. Kasvult on ta lapsemõõtu, kuigi on täiskasvanueas. Ta on vaktsineeritud, kiibitud ning parasiidivaba.


Kahjuks viib elutee Addisoni oma praegusest hoiukodust lahku. Kolimise tõttu ei saa kassike üürikorterisse kaasa minna, ning seisab silmitsi uuesti kassituppa sattumisega. Ja ootamisega... Ja päris oma inimese otsingutega.


Kui soovid Addisoni vaatama minna või tema kohta rohkem teada, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik siin. Või kirjuta helerin@pesaleidja.ee.