Adella

Adella
Nimi:Adella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA TILLUKESEL ADELLAL LEIDA STABIILNE KODU TERVEKS ELUKS!

Adella on imekaunis umbes viis kuud noor kolmevärviline kassipoeg. Vaatamata sellele, et Adella on äärmiselt noor kassipreili on ta pidanud oma lühikeste elukuude jooksul nägema tänavaelu ning elu kahes erinevas varjupaigas. Seetõttu ei saa panna Adellale pahaks seda, et ta esimesel kohtumisel inimesi pigem pelgab, sest tal pole veel kordagi olnud õnne tunda mõnusat ja stabiilset kodust elu. Õnneks on Adella niivõrd noor, et uues kodus harjudes ununeb esimeste elukuude veidi konarlik algus kiiresti ning temast võiks saada üks tõeliselt vahva preili.

Adella on äärmiselt puhas kassikene ning saab aru liivakasti eesmärgist. Sööb ilusti nii kuivtoitu kui pehmemat toitu ning mängib nagu kassipojale kohane kõigega, mis vähegi ette jääb.

Kui just sina sooviksid anda Adellale võimaluse ilusaks eluks, kus ei puudu palju paisid ning mängu, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ära pisikene küsimustik. Peale seda on võimalik tulla Adellale külla!

Adella võtab koju kolides kaasa ka pisikese kinkekoti ProPlanilt!